Про підсумки ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Вінницького територіального відділення ман україни у 2010-2011 н р

Скачати
Документи
  1   2   3   4   5   6   7





Україна

Міністерство освіти і науки

Управління освіти і науки


Вінницької обласної державної адміністрації


Н А К А З


від “ 09 02 2011 р. м.Вінниця № 100


Про підсумки ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Вінницького територіального відділення МАН України у 2010-2011 н.р.


На виконання наказів Міністерства освіти і науки України від 08.02.2011р. №116 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2010–2011 навчальному році», управління освіти і науки Вінницької облдержадміністрації від 02. 2011 року №47 «Про проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Вінницького територіального відділення МАН України» та з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку дітей, виховання їх в дусі патріотизму та демократичних цінностей, створення умов для формування інтелектуального потенціалу нації в районних наукових товариствах учнів Вінницького територіального відділення МАН України в січні 2011 року проведено І етап, а 26-27 лютого 2011 року – ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

У І етапі конкурсу-захисту взяли участь 837 слухачів та учнів-членів Вінницького територіального відділення МАН України.

До участі у ІІ етапі конкурсу-захисту було допущено 312 учнів 9-11 класів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів області.

На розгляд журі було подано 312 науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук за відділеннями:

У рамках проведення ІІ (обласного) конкурсу проводилось заочне оцінювання науково-дослідницьких робіт, оцінювання навчальних досягнень учасників з базових дисциплін (проведення контрольних робіт) та захист науково-дослідницьких робіт юних науковців.

Під час заходу учасники захищали свої роботи в 26 секціях та виконували контрольні завдання з 10 базових дисциплін.

У роботі журі конкурсу-захисту взяли участь 35 науково-педагогічних та наукових працівників 9 навчальних закладів та установ, з них 10 кандидатів наук, 4 доктори наук.

Журі відзначило різноманітність тематики дослідницьких робіт, їх практичну направленість, вміння більшості учасників конкурсу захищати свої роботи, аналізувати, робити висновки на підставі експериментальних досліджень.

Найкращі результати показали учні наукового товариства «Перспектива» Барського обласного гуманітарного ліцею.

Значну роботу щодо організації та проведення ІІ етапу конкурсу-захисту провели педагогічні колективи Вінницької обласної станції юних натуралістів, обласного центру технічної творчості учнівської молоді.

Оперативно та якісно забезпечили підготовку, проведення та перевірку контрольних завдань з базових дисциплін працівники обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників, викладачі Вінницького державного педагогічного університету ім.М.Коцюбинський, педагоги загальноосвітніх навчальних закладів №34, №26 м.Вінниці та методисти Вінницької обласної станції юних натуралістів.

Переважна більшість робіт, поданих на конкурс-захист оформлено якісно, у відповідності до висунитих вимог.

Однак, слід зазначити ряд недоліків: реферативність робіт, невірно оформлені списки використаних літературних джерел, мають місце стилістичні, пунктуаційні, а подекуди навіть граматичні помилки.

На підставі протоколів засідань журі відділень ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Вінницького територіального відділення Малої академії наук України та вищевикладеного,


Н А К А З У Ю:




  1. Затвердити списки переможців та учасників ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2011 році (додатки 1, 2).

  2. Відзначити подякою обласного управління освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації за високий професіоналізм та значний внесок у підтримку обдарованої учнівської молоді членів журі, організаторів ІІ етапу конкурсу-захисту за списком (додаток № 3).

  3. Керівникам органів управління освітою райдержадміністрацій та міських рад:

    1. Проаналізувати результати проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту та вжити заходи для подальшої активізації роботи з обдарованою учнівською молоддю.

    2. Розглянити питання щодо морального та матеріального заохочення наукових керівників, учні яких стали переможцями ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2011 році.

    3. Відзначити учнів, які стали призерами та переможцями ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

  1. Вінницькому обласному територіальному відділенню Малої академії наук України (президент Коваленко В.О., педагогічний організатор Драгомирецька О.А.):

    1. До 14 березня надіслати науково-дослідницькі роботи переможців ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Вінницького територіального відділення Малої академії наук України, у 2011 році, до Національного державного центру “Мала академія наук України” (м.Київ).

    2. До кінця березня 2011 року підготувати аналітичні матеріали за результатами проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

    3. Забезпечити своєчасну комплектацію та участь переможців області у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН України.

  2. Відділу професійно-технічної освіти та координації роботи вищих навчальних закладів управління освіти і науки облдержадміністрації (Бачинський В.Г.), підготувати клопотання керівникам вищих навчальних закладів про можливість прийому на пільгових умовах переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

  3. Наказ розмістити на сайті управління освіти і науки облдержадміністрації.

  4. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника начальника Лисака А.Р.



Начальник управління /підпис/ І.Д.Івасюк


Заступник начальника

Лисак А.Р.


Лісогурська Т.І.

Стахова А.А.

Додаток 1

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом управління освіти

і науки Вінницької обласної

державної адміністрації

від 09.02.2001р.100


Список переможців

ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту

науково-дослідницьких робіт учнів-членів

Малої академії наук України у 2011 році




Відділення хімії та біології




Секція медицини

(базовий предмет - хімія, біологія за вибором)




І місце

1.

Распутіна Анна-Людмила Володимирівна

- учениця 10 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №23 м.Вінниці (85 балів);




ІІ місце

1.

Лисак Євген Валентинович

- учень 10 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с.Дзигівки Ямпільського району (84бали);

2.

Трембовецька Ольга Ігорівна

- учениця 10 класу навчально-виховного комплексу: «СЗШ І-ІІІ ст. – гімназії №6 м.Вінниці» (80 балів);

3.

Гайструк Анатолій Віталійович

- учень 9 класу школи – ліцею І-ІІ ст. №7 м.Вінниці (80 балів);




ІІІ місце

1.

Крамаренко Дар’я Романівна

- учениця 9 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №6 м.Вінниці (75 балів);

2.

Слюсаренко Юрій В’ячеславович

- учень 11 класу Жежелівського навчально-виховного комплексу : СЗШ І-ІІІ ст. –гімназія Козятинського району (75 балів);




Секція хімії

(базовий предмет - хімія)




І місце

1.

Крешун Ростислав Анатолійович

- учень 11 класу Чернятинської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Жмеринського району (86 балів);




ІІІ місце

1.

Козак Яна Леонідівна

- учениця 11 класу Борівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Чернівецького району (76 балів);

2.

Дроздовська Олена Миколаївна

- учениця 10 класу Борівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Чернівецького району (75балів);

3.

Гершун Тарас Олегович

- учень 11 класу Тиврівського ліцею-інтернату для обдарованих дітей в галузі науки (75 балів);




Секція психології

(базовий предмет - хімія, біологія за вибором)




І місце

1.

Какуша Ліна Олександрівна

- учениця 11 класу Турбівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 Липовецького району (87 балів);




ІІ місце

1.

Магдич Тетяна Ігорівна

- учениця 11 класу Турбівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 Липовецького району (86 балів);

І

ІІ місце

1.

Шиян Наталія Анатоліївна

- учениця 11 класу Барського обласного гуманітарного ліцею (75 балів);

2.

Таран Олеся Володимирівна

- учениця 11 класу Борівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Чернівецького району (75 балів);




Секція біологія людини

(базовий предмет - хімія, біологія за вибором)




І місце

1.

Пастух Ярослав Олегович

- учень 11 класу Уладівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Літинського району (89 балів);




ІІ місце

1.

Сікур Володимир Романович

- учень 9 класу навчально-виховного комплексу «СЗШ І-ІІІ ст. – гімназії №6 м .Вінниці» (87 балів);

2.

Мандзій Анна Петрівна

- учениця 11 класу Ямпільської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 Ямпільського району (86 бали);

3.

Крижанівська Ірина Анатоліївна

- учениця 9 класу навчально-виховного комплексу «СЗШ І-ІІІ ст. – гімназії №6 м.Вінниці» (83 бали);




ІІІ місце

1.

Хуторна Ілона Ігорівна

- учениця 11класу комунального навчального закладу «спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1» Козятинської міської ради (78 балів);

2.

Ворончук Світлана Анатоліївна

- учениця 10 класу Турбівської СЗШ І-ІІІ ст. Липовецького району (77 балів);

3.

Загоруйко Юлія Олександрівна

- учениця 9 класу комунального навчального закладу «спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1» Козятинської міської ради (77 балів);




Секція загальна біологія

(базовий предмет - хімія, біологія за вибором)




І місце

1.

Постолатій Яна Олександрівна

- учениця 11 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №35 м.Вінниці (85 бал);




ІІІ місце

1.

Січінава Федір Генадійович

- учень 9 класу навчально-виховного комплексу «СЗШ І-ІІІ ст. – гімназії №6 м.Вінниці» (78 балів);

2.

Куніцька Дарина Сергіївна

- учениця 9 класу комунального навчального закладу «спеціалізована школа І-ІІІ ст. №1» Козятинської міської ради (75 балів)




Секція зоології та ботаніки

(базовий предмет - хімія, біологія за вибором)




І місце

1.

Шелест Анастасія Сергіївна

- учениця 9 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №26 м.Вінниці (88 балів);

ІІ місце

1.

Шульгіна Лілія Іванівна

- учениця 10 класу Турбівської СЗШ І-ІІІ ст. №2 Липовецького району (83 балів);

ІІІ місце

1.

Хуторянець Дмитро Борисович

- учень 9 класу Турбівської СЗШ І-ІІІ ст. №1 Липовецького району (77 балів);

2.

Кашпрук Галина Юріївна

- учениця 10 класу Тиврівського ліцею-інтернату для обдарованих дітей в галузі науки (75 балів);

3.

Середа Софія Андріївна

- учениця 10 класу Тростянчицької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Тростянецького району (75 балів);




Секція агрономії

(базовий предмет - біологія, хімія за вибором)




І місце

1.

Танасійчук Борис В’ячеславович

- учень 10 класу Чернятської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Бершадського району (85 балів);







Секція ветеринарії та зоотехнії

(базовий предмет - біологія, хімія за вибором)




І місце

1.

Топольнюк Інна Петрівна

- учениця 11 класу навчально-виховного комплексу «Гайсинська СЗШ І-ІІІ ст. - інтернат-гімназія (91 бал);




ІІ місце

1.

Коріненко Вадим Вікторович

- учень 8 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с.Медвежа Гайсинського району (77 балів);




Секція лісознавства

(базовий предмет - біологія, хімія за вибором)




І місце

1.

Чудай Іван Петрович

- учень 11 класу Михайлівської середньої загальноосвітньої школи Гайсинського району (85 балів);




Відділення екології та аграрних наук




Секція екології

(базовий предмет - біологія, хімія, українська мова)




І місце

1.

Кобзіна Дар’я Сергіївна

- учениця 10 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІ ст. – ліцею №7 м.Вінниці (85 балів);




ІІ місце

1.

Варчук Роксолана В’ячеславівна

- учениця 9 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №34 м.Вінниці (81 бал);

2.

Зацерковна Катерина Олександрівна

- учениця 11 класу Тиврівського ліцею-інтернату для обдарованих дітей в галузі науки (81 бал);




Секція охорона довкілля та раціональне природокористування

(базовий предмет - біологія, хімія, іноземна мова)




І місце

1.

Дацюк Олена Федорівна

- учениця 9 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №36 м.Вінниці (91 бал);




ІІІ місце

1.

Алєксєєв Олександр Олегович

- учень 10 класу Тиврівського ліцею-інтернату для обдарованих дітей в галузі науки (75 балів);




Відділення філології та мистецтвознавства




Секція українська мова

(базовий предмет - українська мова та література)




І місце
Портфель учня
© ruh.znaimo.com.ua
При копіюванні вкажіть посилання.
звернутися до адміністрації