Про результати проведення І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів ман україни у 2009-2010 н р

Скачати
Документи


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ІРПІНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВІДДІЛ ОСВІТИ


08200, Київська область, м.Ірпінь, вул.Шевченка, 3А .

тел 57-360 факс 55-144, http://www.osvita.irpin.net, e-mail: osvita@irpin.net





15.01.2010 р. № 12-О


Про результати проведення І етапу

Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких

робіт учнів-членів МАН України у 2009-2010 н.р.


Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових та спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 18.08.1998 р. № 305, наказу Міністерства освіти і науки України "Про затвердження положення про малу академію наук учнівської молоді" від 09.02.2007 року № 90, наказу Головного управління освіти і науки Київської обласної державної адміністрації "Про проведення І та II етапів Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України в 2009-2010 н.р." № 324 від 27.11.2009 р. та з метою виявлення і підтримки обдарованої учнівської молоді, примноження інтелектуального потенціалу держави, підготовки майбутньої наукової зміни на базі СЗШ І-ІІІ ступенів №12 та міського методичного кабінету 15 січня 2010 року відділом освіти Ірпінської міської ради проведено І етап (міський) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

На конкурс подали науково-дослідницькі роботи 60 учнів-членів наукових товариств 12 закладів освіти міста, зокрема:

№1 – 5 №12 – 6 №18 – 6

№2 – 7 №13 – 3 НВО “Освіта” – 12

№3 – 2 №14 – 3 Ліцей – 4

№5 – 6 №17 – 2 КФЕК НУДПСУ– 4

Журі конкурсу-захисту компетентно розглянуло кожну подану роботу; відмічено широкий спектр наукової тематики робіт, їх різноманітність та актуальність, складність, науковість, повноту розкриття теми, творчість, високий рівень захисту. Особливо результативно і якісно підготовлені роботи зі шкіл №№ 12, 1, 2, 5, 13, 18, Коцюбинського гуманітарного ліцею, НВО "Освіта" та Київського фінансово-економічного коледжу.

За результатами проведення І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України визначені переможці.

Враховуючи вищезазначене,

н а к а з у ю:

1. Відзначити активну участь та високий рівень підготовки до захисту робіт на конкурсі учнів-членів МАН загальноосвітніх шкіл №№ 12, 2, 5, НВО “Освіта”.

2. Керівникам навчальних закладів:

2.1. Проаналізувати стан діяльності шкільних наукових товариств територіального відділення МАН України у місті Ірпені та сприяти подальшому розвитку і вдосконаленню роботи секцій НТУ у кожному навчальному закладі.

2.2. Звернути увагу на підготовку та оформлення науково-дослідницьких робіт згідно з умовами проведення II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту (додаток 2 наказу Головного управління освіти і науки Київської облдержадміністрації №324 від 27.11.2009 року).

3. Міському методичному кабінету (завідуюча Шкарпітко Н.О., методист Горбата Л.П.):

3.1. Довести до відома адміністрацій навчальних закладів результати проведення І етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.

4. Для участі у II (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України направити до Київського ОІПОПК роботи учнів-переможців І (міського) етапу.




№ з/п

Прізвище, імя, по батькові

Шко-ла

Клас

Секція

Базова дисципліна

Тема

Термін виконан-ня контроль-ної роботи

Термін захисту

1.

Мариніна Катерина Олександрівна

СЗШ №1

9

Українська література

Українська мова та література

Григорій Сковорода – син своєї епохи

24.01

13.02

2.

Яковенко Ярослава Михайлівна

СЗШ №2

11

Українська мова

Українська мова та література

Антонімія у поезії Василя Симоненка

24.01

13.02

3.

Текуч Дар’я Володимирівна

СЗШ №2

9

Російська мова та література

Російська мова

Романтична двомірність у творах Т.Гофмана та А.Погорельського

24.01

13.02

4.

Зубков Іван Сергійович

ЗШ №5

11

Українська література

Українська мова та література

Ворзельська поетична зоря Ярослава Верещагіна

24.01

13.02

5.

Ющенко Михайло Андрійович

СЗШ №12

11

Українська мова

Українська мова та література

Особливості сільського мовленнєвого етикету у малій прозі Григора Тютюнника

24.01

13.02

6.

Цяпкало Катерина Миколаївна

СЗШ №12

11

Фольклористика

Українська мова та література

Українське весілля

24.01

13.02

7.

Луцюк Наталія Володимирівна

НВО «Освіта»

9

Мистецтвознавство

Українська мова та література

Українська народна пісня як засіб естетичного виховання учнів

24.01

13.02

8.

Швидка Марина Сергіївна

НВО «Освіта»

9

Мистецтвознавство

Українська мова та література

Історія виникнення і розвитку іконопису в Україні

24.01

13.02

9.

Вашуленко Ольга Ігорівна

ЗШ №13

10

Математика

Математика

Вибрані питання теорії чисел

31.01

14.02

10.

Педос Борис Миколайович

НВО «Освіта»

11

Теоретична фізика

Фізика

Електроліз та його застосування

31.01

14.02

11.

Житнікова Анастасія Володимирівна

ЗШ №5

9

Хімія

Біологія

Оцінка вмісту вітаміну Р у різних марках чаю

31.01

20.02

12.

Педос Борис Миколайович

НВО «Освіта»

11

Технології програмування

Математика

С++ як спосіб мислення нового покоління

31.01

14.02

13.

Собко Дмитро Сергійович

ЗШ №18

11

Інтернет-технології та Web дизайн

Математика

Швидко та просто власний сайт

31.01

14.02

14.

Скакун Вікторія Віталіївна

КФЕК

Гр. О-32

Мікроекономіка та макроекономіка

Математика

Рівень впливу надходжень від податку з доходів фізичних осіб на доходну частину бюджету м.Ірпінь

31.01

14.02

15.

Клазер Людмила Георгіївна

КФЕК

Гр. Ф-34

Економічна теорія та історія економічної думки

Математика

Участь України в СОТ: проблеми та перспективи

31.01

14.02

16.

Соломаха Олександр Володимирович

КФЕК

Гр. Ф-36

Маркетинг та менеджмент

Математика

Укравління ризиками у банківській діяльності

31.01

14.02

17.

Багрій Олександра Вячеславівна

Ліцей

8

Географія

Географія

Ю.Лисянський – українські імена на карті світу

31.01

20.02

18.

Хлєбніков Дмитро Вадимович

НВО «Освіта»

11

Аграрні науки

Біологія

Коливання валового збору зерна в Україні та вплив на нього кліматичних та господарських факторів

31.01

20.02

19.

Джанов Любомир Володимирович

СЗШ №2

9

Українське краєзнавство

Історія України

Козацька держава, як унікальне явище української педагогічної думки

24.01

20.02

20.

Катькало Юлія Володимирівна

ЗШ №3

8

Історія України

Історія України

Уклад військового й громадського життя війська Запорізького

24.01

20.02

21.

Яремченко Марина Павлівна

КФЕК




Право

Історія України

Особливості жіночої злочинності: історія та сучасність

24.01

20.02

22.

Дубов Владислав Сергійович

Ліцей

8

Археологія

Історія України

Печерні міста України

24.01

20.02

23.

Передрій Юлія Богданівна

ЗШ №17

11

Психологія

Біологія

Основні напрямки соціального захисту дітей-інвалідів




31.01

20.02

24.

Добривечір Анастасія Юріївна

СЗШ №12

9

Французька мова

Французька мова

Семактико-стилістичні особливості функціонування лексики орго в сучасній французькій пресі

24.01

13.02

25.

Харківська Поліна Глібівна

СЗШ №12

9

Французька мова

Французька мова

Прислівя як комунікативні фразеологічні одиниці сучасної французької мови

24.01

13.02

26.

Чміль Анна Валеріївна

СЗШ №2

9

Психологія

Біологія

Дослідження якості життя школярів – важлива умова формування їх життєвих компетентностей

31.01

20.02

27.

Первусяк Наталія Михайлівна

НВО «Освіта»

9

Англійська мова

Англійська мова

Зміни в англійській мові в процесі еволюції

24.01

13.02

28.

Коваль Тетяна Миколаївна

НВО «Освіта»

11

Англійська мова

Англійська мова

Руни як провісники англійського алфавіту

24.01

13.02

29.

Хіміч Вікторія Вадимівна

Ліцей

9

Зарубіжна література

Зарубіжна література

Тема Різдва у світовій літературі

24.01

13.02




6. Відповідальність за збереження життя і здоровя учнів під час проведення контрольних робіт та захисту науково-дослідницьких робіт покласти на супроводжуючих педагогів:

24.01.2010 – Бібік Л.П. (СЗШ №2);

31.01.2010 – Баран В.П. (Ліцей);

13.02.2010 – Рубан С.А. (СЗШ №12);

14.02.2010 – Тимощук Л.Ю. (ЗШ №18);

20.02.2010 – Паєнтко В.В. (ЗШ №5).

7. Головному бухгалтеру відділу освіти Лисенко С.В. фінансувати учасників конкурсу (на харчування). Педагогів фінансувати згідно з Положенням про командировочні витрати.

8. Контроль за виконанням даного наказу покласти на завідуючу ММК Шкарпітко Н.О.



Начальник відділу освіти В.І.Туташинський





Виконавець:

Горбата Л.П.,

тел.: 53-398
Портфель учня
© ruh.znaimo.com.ua
При копіюванні вкажіть посилання.
звернутися до адміністрації