Про підсумки ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Вінницького територіального відділення ман україни у 2010-2011 н р

Скачати
Документи
1   2   3   4   5   6   7

1.

Мельник Наталія Миколаївна

- учениця 11 класу Барського обласного гуманітарного ліцею (91,5 бал);

2.

Скрипник Марина Тарасівна

- учениця 11 класу Тиврівського ліцею-інтернату для обдарованих дітей в галузі науки (91 бал);




ІІ місце

1.

Завертана Марина Миколаївна

- учениця 11 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3 м.Калинівки (79 балів);

2.

Залізняк Катерина Анатоліївна

- учениця 10 класу Вінницького технічного ліцею (78 балів);

3.

Павлуник Дмитро Анатолійович

- учень 9 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3 м.Калинівки (77 балів);




Секція українська література

(базовий предмет - українська мова та література)




І місце

1.

Великотрав Юлія Олегівна

- учениця 11 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 м.Ладижина (85 балів);




ІІ місце

1.

Калашнікова Євгенія Ігорівна

- учениця 10 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. смт.Сутиски Тиврівського району (82 бали);

2.

Сергійчук Марія Андріївна

- учениця 11 класу комунального навчального закладу «Ліцей Козятинської міської ради» (80 балів);




ІІІ місце

1.

Стопа Вікторія Володимирівна

- учениця 9 класу навчально-виховного комплексу «СЗШ І-ІІІ ст. – гімназії №6 м.Вінниці» (75 балів);

2.

Ільницький Микола Євгенійович




- учень11 класу Барського обласного гуманітарного ліцею (77 балів);

3.

Крижанівська Ірина Анатоліївна

- учениця 9 класу навчально-виховного комплексу «СЗШ І-ІІІ ст. – гімназії №6 м.Вінниці (75 балів);




Секція зарубіжна література

(базовий предмет - українська мова та література,

зарубіжна література за вибором)




І місце

1.

Таран Світлана Олегівна

- учениця 11 класу Барського обласного гуманітарного ліцею (89 балів);




ІІІ місце

1.

Острожинський Артем Юрійович

- учень11 класу комунального навчального закладу «Ліцей Козятинської міської ради» (80 балів);




Секція російська мова

(базова дисципліна російська мова)




І місце

1.

Федорова Ірина Володимирівна

- учениця 10 класу навчально-виховного комплексу «СЗШ І-ІІІ ст. – гімназії №6 м.Вінниці» (85 балів);




ІІ місце

1.

Ходус Світлана Ярославівна

- учениця 11 класу навчально-виховного комплексу «СЗШ І-ІІІ ст. – гімназії №6 м.Вінниці» (83 бали);




ІІІ місце

1.

Громова Марина Євгеніївна

- учениця 9 класу навчально-виховного комплексу «СЗШ І-ІІІ ст. – гімназії №6 м.Вінниці» (77 бали);




Секція англійська мова

(базова дисципліна англійська мова)




І місце

1.

Майданюк Олександра Володимирівна

- учениця 10 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3 м.Вінниці (86 балів);




ІІ місце

1.

Ковтонюк Ірина Леонідівна

- учениця 10 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 м.Ладижина (83 бали);

2.

Залізняк Катерина Анатоліївна

- учениця 10 класу Вінницького технічного ліцею (84 бали);




ІІІ місце

1.

Іванюк Ольга Миколаївна

- учениця 11 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 смт.Літина (76 балів);

2.

Дацюк Олена Федорівна

- учениця 9 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №36 м.Вінниці (79 балів);




Секція німецька мова

(базова дисципліна німецька мова)




І місце

1.

Доканін Юлія Леонідівна

- учениця 11 класу Борівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Чернівецького району (90 балів);




ІІ місце

1.

Стадній Анастасія

- учениця 11 класу Барського обласного гуманітарного ліцею (80 балів);




ІІІ місце

1.

Плакида Віктор Ігорович

- учень 10 класу Борівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Чернівецького району (78 балів);

2.

Бойко Юлія

- учениця 9 класу Барського обласного гуманітарного ліцею (75 балів)




Секція мистецтвознавство

(базовий предмет - українська мова та література)




І місце

1.

Золоташко Леся Олегівна

- учениця 10 класу Оратівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. (90балів);

ІІІ місце

1.

Закусило Юлія Юріївна

- учениця 9 класу комунального навчального закладу «Ліцей Козятинської міської ради» (78 балів);




Секція фольклористика

(базовий предмет - українська мова та література)




І місце

1.

Бондарина Людмила Володимирівна

- учениця 11 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с.Шляхової Бершадського району (90 балів)




Секція літературна творчість

(базовий предмет - українська мова та література)




ІІІ місце

1.

Печенюк Сергій Андрійович

- учень 11 класу Барського обласного гуманітарного ліцею (75 балів);




Секція журналістика

(базовий предмет - українська мова та література)




ІІ місце

1

Вертепна Ангеліна Дмитрівна

- учениця 11 класу Барського обласного гуманітарного ліцею (81 бал);




Історико-географічне відділення

Секція історія України

(базовий предмет - історія України)




І місце

1.

Чайковська Жанна

- учениця 11 класу Барського обласного гуманітарного ліцею (85 балів);




ІІ місце

1.

Козіцька Маргарита

- учениця 10 класу навчально-виховного комплексу «СЗШ І-ІІІ ст. – гімназії №6 м.Вінниці» (80 балів);




ІІІ місце

1.

Драмарецька Олена Володимирівна

- учениця 11 класу комунального навчального закладу «Ліцей Козятинської міської ради» (78 балів);

2.

Черній Вікторія

- учениця 10 класу навчально-виховного комплексу «СЗШ І-ІІІ ст. – гімназії №6 м.Вінниці» (75 балів);

3.

Літовальцев Максим Олександрович

- учень 8 класу НВК: гуманітарна гімназія №1 м.Вінниці (76 балів);

4.

Кавун Олена Володимирівна

- учениця 11 класу Немирівського НВК: «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1» (75 балів);




Секція історичне краєзнавство

(базовий предмет - історія України)




І місце

1.

Подзігун Мирослава Андріївна

- учениця 11 класу Тиврівського ліцею-інтернату для обдарованих дітей в галузі науки (91 бал);




ІІ місце

1.

Зороглян Артем Єремович

- учень 11 класу Тиврівського ліцею-інтернату для обдарованих дітей в галузі науки (81 бал);




ІІІ місце

1.

Ковальчук Алла Василівна

- учениця 10 класу Барського обласного гуманітарного ліцею (76 балів);

2.

Дробчак Ілля Володимирович

учень 11 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №23 м.Вінниці (76 балів);

3.

Шевчук Олександра

- учениця 11 класу Тиврівського ліцею-інтернату для обдарованих дітей в галузі науки (78 балів);

4.

Жердецька Альона Володимирівна

- учениця 10 класу Барського обласного гуманітарного ліцею (77 балів);

5.

Веселовський Богдан Андрійович

- учень 9 класу навчально-виховного комплексу «СЗШ І-ІІІ ст. – гімназії №6 м.Вінниці» (75 балів)



Портфель учня
© ruh.znaimo.com.ua
При копіюванні вкажіть посилання.
звернутися до адміністрації