Про підсумки ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Вінницького територіального відділення ман україни у 2010-2011 н р

Скачати
Документи
1   2   3   4   5   6   7

Секція всесвітньої історії

(базовий предмет - історія України)




І місце

1.

Ворончук Світлана Анатоліївна

- учениця 10 класу Турбівської СЗШ І-ІІІ ст. Липовецького району (88 балів);




ІІ місце

1.

Ткачук Вероніка

- учениця 9 класу навчально-виховного комплексу «СЗШ І-ІІІ ст. – гімназії №6 м.Вінниці» (81 бал)




ІІІ місце

1.

Коваль Олеся Олексіївна

- учениця 11 класу навчально-виховного комплексу Гайсинська СЗШ І-ІІІ ст. - інтернат-гімназія (75 балів);

2

2.

Григор’єв Роман

- учень 1 курсу Барського обласного педагогічного коледжу (75 балів);




Секція релігієзнавство

(базовий предмет - історія України)




І місце

1.

Кузнєцов Дмитро Миколайович

- учень 11 класу Барського обласного гуманітарного ліцею (88 балів);







ІІ місце

1.

Лісовий Іван Сергійович

- учень 11 класу Барського обласного гуманітарного ліцею (88 балів);




ІІІ місце

1.

Петров Олександр Леонідович

- учень 10 класу Немирівського НВК: «Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №1 (78 балів);

2.

Кондратюк Іоанна Вікторівна

- учениця 11 класу Барського обласного гуманітарного ліцею (75 балів);




Секція археологія

(базовий предмет - історія України)




І місце

1.

Степанчук Віктор Юрійович

- учень 9 класу «АІСТ» (85 балів);




Секція етнології

(базовий предмет - історія України)




І місце

1.

Демченко

Ярослав

Вікторович

- учень 11 класу Сосонської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Вінницького району (87 балів);




Секція право

(базовий предмет - історія України)




І місце

1.

Остапчук Руслана Володимирівна

- учениця 10 класу навчально–виховного комплексу «СЗШ І-ІІІ ст. – гімназії №6 м.Вінниці (93 бали);




2.

Матвійчук Вікторія

- учениця 10 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 м.Могилева-Подільського (91 бал)




ІІ місце

1.

Вітюк Надія Олегівна

- учениця 11 класу навчально-виховного комплексу «СЗШ І-ІІІ ст. – гімназії №6 м.Вінниці» (80 балів)

2.

Білецька Ольга Мирославівна

- учениця 10 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 смт.Літина (80 балів)




ІІІ місце

1.

Жарій Іванна Михайлівна

- учениця 11 класу Барського обласного гуманітарного ліцею (76 балів)

2.

Думенко Вікторія Олександрівна




- учениця 11 класу Борівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Чернівецького району (75 балів)

3.

Дидова Вікторія Василівна

- учениця 11 класу Барського обласного гуманітарного ліцею (75 балів)

4.

Боровщук Інна Олександрівна

- учениця 9 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 смт.Літина (75 балів)




Секція географія та ландшафтознавство

(базовий предмет - географія)




І місце

1.

Горо Омар Махмуд

- учень 10 класу навчально-виховного комплексу «СЗШ І-ІІІ ст. – гімназії №6 м.Вінниці» (87 балів)




ІІ місце

1.

Біленький Владислав Олексійович

- учень 11 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 м.Ямполя (80 балів)

2.

Кирилюк Ірина Андріївна

- учениця 11 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ с.Лукашова Липовецького р-ну (80 балів)




ІІІ місце

1.

Сташко Євгеній Віталійович

- учень 10 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №6 м.Гайсина (76 балів)

2.

Коваль Яна Віталіївна

- учениця 9 класу навчально-виховного комплексу «СЗШ І-ІІІ ст. – гімназії №6 м.Вінниці» (75 балів)

3.

Бугрим Іванна Сергіївна

- учениця 9 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №6 м.Гайсина (75 балів)




Відділення комп’ютерних наук




Секція безпеки інформаційних та телекомунікаційних систем

(базовий предмет - математика)




ІІІ місце

1.

Насухо Ігор Дмитрович

- учень 11 класу спеціалізованої школи м.Козятина (75 балів);




Секція Internet-технології та Web-дизайн

(базовий предмет - математика)




І місце

1.

Живіцький Сергій Олександрович

учень 10 класу СЗШ І-ІІІ ст. №34 м.Вінниці (85 балів)




ІІ місце

1.

Добрянський Андрій Олексійович

- учень 10 класу Вінницького технічного ліцею (80 балів)




ІІІ місце

1.

Коваленко Анна Вікторівна

- учениця 10 класу Вінницького технічного ліцею (79 балів)

2.

Гурба Дмитро Петрович,учень

- учень 10 класу СЗШ І-ІІІ ст. №34 м.Вінниці (76 балів)

3.

Шевчук Віталій Володимирович

- учень 10 класу СЗШ І-ІІІ ст. №34 м.Вінниці (75 балів)

4.

Татур Юрій Леонідович

- учень 10 класу СЗШ І-ІІІ ст. №34 м.Вінниці (75 балів)




Секція Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

(базова дисципліна - математика)




І місце

1.

Сакевич Руслан Дмитрович

- учень 8 класу фізико-математичної гімназії №17 м.Вінниці (95 балів)




Відділення технічних наук




Секція технологічних процесів та перспективних технологій

(базовий предмет - математика)




І місце

1.

Довгаль Артур Вікторович

- учень 11 класу СЗШ І-ІІІ ст. №2 м.Ладижина (85 балів)




ІІ місце

1.

Самошевський Вадим Дмитрович

- учень 10 класу СЗШ І-ІІІ ст.№2 м.Ладижина (81 бал)




ІІІ місце

1.

Гелунець Олексій Андрійович

- учень 10 класу СЗШ І-ІІІ ст.№2 м.Ладижина (76 балів)

2.

Соловей Володимир Валерійович

- учень 10 класу СЗШ І-ІІІ ст.№2 м.Ладижина (75 балів)




Секція машинобудування та робототехніки

(базовий предмет - фізика)




І місце

1.

Ніколін Богдан Дмитрович




- учень 10 класу Вінницького технічного ліцею (88 балів)

2.

Чміль Богдан Олексійович

- учень 10 класу СЗШ І-ІІІ ст. гімназії №30 м.Вінниці (76 балів)

3.

Скалова Юлія Геннадіївна

- учениця 9 класу НВК СЗШ І-ІІІ ст.№2 м.Жмеринки (75 балів)




Секція екологічно безпечних технологій та ресурсозбереження

(базовий предмет - фізика)




І місце

1.

Рачок Микола Сергійович

- учень 10 класу Вінницького технічного ліцею (85 балів)




Секція науково-технічної творчості та винахідництва

(базовий предмет - фізика)




І місце

1.

Самойлюк Олександр Сергійович

- учень 1 курсу Вінницького технічного коледжу (85 балів)




Відділення економіки




Секція мікроекономіки та макроекономіки

(базовий предмет - математика)




І місце

1.

Попіловський Олександр

Андрійович

- учень 11 класу Барського обласного гуманітарного коледжу (85 балів)




ІІ місце

1.

Мошковська Марина

Вікторівна

- учениця 10 класу Козятинського ліцею міської

ради (80 балів)




Секція фінанси,грошовий обіг і кредит

(базовий предмет - математика)




І місце

1.

Рудик Олександр Валерійович

- учень 10 класу Вінницького технічного ліцею (85 балів)




Відділення математики




Секція математики

(базова дисципліна - математика)




І місце

1.

Пахольчук Вадим Володимирович

- учень 11 класу Козятинського ліцею міської ради (86 балів)




ІІ місце

1.

Коляска Андрій Георгійович

- учень 11 класу Барського обласного гуманітарного ліцею (83 бали);

2.

Рижакова Тетяна Олексіївна

- учениця 11 класу Тиврівського ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки (82 бали)

3.

Затайдух Дмитро Вікторович

- учень 11 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 смт.Літина (82 бали)

4.

Василенко Тетяна Сергіївна

- учень 10 класу навчально–виховного комплексу «СЗШ І-ІІІ ст. – гімназії №6 м.Вінниці (82 балів)

5.

Зелепукіна Тетяна Володимирівна

- учениця 9 класу навчально–виховного комплексу «СЗШ І-ІІІ ст. – гімназії №6 м.Вінниці (80 балів)

6.

Гуцало Богдан Вікторович

- учень 11 класу Тиврівського ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки (80 балів)

7.

Гудзовська Юлія Олегівна

- учениця 9 класу навчально–виховного комплексу «СЗШ І-ІІІ ст. – гімназії №6 м.Вінниці (80 балів)




ІІІ місце

1.

Колупайло Тетяна Василівна

- учениця 11 класу Тиврівского ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки (75 балів)

2.

Рябоконь Олена Юріївна

- учениця 9 класу Тиврівського ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки (77 балів)

3.

Козін Дмитро Олегович

- учень 9 класу Тиврівського ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки (77 балів)

4.

Іващенко Василь

Васильович

- учень 10 класу Козятинського ліцею міської ради (77 балів)

5.

Терещенко Олексій Олегович

- учень 11 класу Тиврівського ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки (75 балів)

6.

Комаркова Віолета Сергіївна

- учениця 11 класу навчально–виховного комплексу «СЗШ І-ІІІ ст. – гімназії №6 м.Вінниці (76 Балів)




Секція прикладної математики

(базова дисципліна - математика)




І місце

1.

Шевчук Наталія Володимирівна

- учениця 11 класу Козятинського ліцею міської Ради (86 балів)







ІІ місце

1.

Черненко Ігор Ігорович

- учень 9 класу Тиврівського ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки (81 бал)




ІІІ місце

1.

Хомюк Анастасія Олександрівна

- учениця 10 класу Козятинського ліцею міської

ради (78 балів)

2.

Муравська Ірина Василівна

- учениця 11 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 смт.Літина (78 балів)

3.

Яровий Іван Петрович

- учень 11 класу Тиврівського ліцею-інтернату поглибленої підготовки в галузі науки (75 балів)




Відділення фізики та астрономії




Секція теоретичної фізики

(базова дисципліна - фізика)




І місце

1.

Білюк Анатолій Анатолійович

- учень 10 класу Вінницького технічного ліцею (93 бали)




ІІІ місце

1.

Гаврилюк Олександр Сергійович

- учень 10 класу СЗШ І-ІІІ ст. №8 м.Вінниці (76 балів)




Секція прикладної фізики

(базова дисципліна – фізика)




І місце

1.

Томчук Анастасія Вікторівна

- учениця 10 класу Вінницького технічного

ліцею (86,5 бала)

2.

Максимець Андрій вітальович

- учень 10 класу Баланівська середня загальноосвітня школа Бершадського р-ну м.Вінниці (86 балів)




ІІ місце

1.

Бондар Дмитро Васильович

- учень 9 класу Баланівська середня загальноосвітня школа Бершадського р-ну м.Вінниці (88 балів)




Секція астрономії та астрофізики

(базова дисципліна - фізика)




І місце

1.

Богданов Дмитро Володимирович

- учень 9 класу школи-колежу №29 м.Вінниці (91 бал)




ІІ місце

1.

Сидорук Олег Олександрович

- учень 9 класу школи – колежу №29 м.Вінниці (80 балів)




ІІІ місце

1.

Дробата Тетяна Анатоліївна

- учениця 10 класу школи-колежу №29 м.Вінниці (75 балів)

Додаток 2
Портфель учня
© ruh.znaimo.com.ua
При копіюванні вкажіть посилання.
звернутися до адміністрації