Про підсумки ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Вінницького територіального відділення ман україни у 2010-2011 н р

Скачати
Документи
1   2   3   4   5   6   7

6.

Дмитренко Тетяна Валеріївна

- учениця 90 класу Турбівська середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 Липовецького р-ну;

7.

Дмитрук Злата Ігорівна

- учениця 9 класу спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №1 м.Козятина;

8.

Дробата Тетяна Анатоліївна

- учениця 10 класу школи-колежу №29 м.Вінниці

9.

Дробина Анастасія Олександрівна

- учениця 10 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 м.Гайсина;

10.

Кучер Любов Василівна

- учениця 11 класу спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №1 м.Козятина;




11.

Романенко Інна Вячеславівна

- учениця 11 класу Сосонської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Вінницького р-ну;

12.

Слободяник Леся Вікторівна

- учениця І курсу Вінницького гуманітарно-педгогічного коледжу;

13.

Ставнійчук Наталія Валодимирівна

- учениця 10 класу Борівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Липовецького р-ну;

14.

Черній Вікторія Євгеніївна

- учениця 10 класу навчально-виховного комплексу «СЗШ І-ІІІ ст. – гімназії №6 м.Вінниці»

15.

Юхимчук Анастасія Володимирівна

- учениця 10 класу спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №1 м.Козятина;




Секція англійська мова

(базова дисципліна англійська мова)

1.

Анщук Альона Анатоліївна

- учениця 11 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 смт.Літина;

2.

Вандьо Людмила Русланівна

- учениця 11 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 м.Могилева-Подільського;

3.

Вітковська Богдана Леонідівна

- учениця 10 класу Чернівецької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 Чернівецького р-ну;

4.

Корнійчук Аліна Леонідівна

- учениця 9 класу НВК: «середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. –гімназія №1» м.Немирова

5.

Куракіна Крістіна Едуардівна

- учениця 10 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 м.Гайсина;

6.

Михайлюк Анна Олександрівна

- учениця 11 класу комунального навчального закладу «Ліцей Козятинської міської ради»

7.

Сичова Аліна Олегівна

- учениця 11 класу комунального навчального закладу «Ліцей Козятинської міської ради»

8.

Трюхан Анастасія Ігорівна

- учениця 10 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 м.Гайсина;

9.

Фросинюк Марина Василівна

- учениця 11 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 м.Могилева-Подільського;

10.

Цимбалюк Ольга Григорівна

- учениця 10 класу Липовецької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1;

11.

Юрчак Сергій Вікторович

- учень 10 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 смт.Липовця;




12.

Якименко Світлана Сергіївна

- учениця 9 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с.Степашки Погребищенського р-ну;




Історико-географічне відділення

Секція історія України та історичне краєзнавство

(базовий предмет - історія України)

1.

Білоус Павло Костянтинович

- учень 9 класу навчально-виховного комплексу «СЗШ І-ІІІ ст. – гімназії №6 м.Вінниці»

2.

Болгова Олена Валеріївна

- учениця 11 класу Тиврівського ліцею-інтернату для обдарованих дітей в галузі науки;

3.

Болтан Денис

- учень 9 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 м.Немирова;

4.

Верега Вероніка

- учениця 9 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 м.Немирова;

5.

Кавун Юлія Володимирівна

- учениця 9 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 м.Немирова;

6.

Колісник Олена Вікторівна

- учениця 9 класу навчально-виховного комплексу «СЗШ І-ІІІ ст. – гімназії №6 м.Вінниці»

7.

Красиленко

- учениця 10 класу Устянської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Бершадського р-ну

8.

Осипчук Олена Володимирівна

- учениця 11 класу Гайсинська НВК СЗШ – інтернат-гімназія;

9.

Пантєлєва Юлія Олегівна

- учениця 10 класу спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №1 м.Козятина

10.

Хоменко Ольга Василівна

- учениця 11 класу комунального навчального закладу «Ліцей Козятинської міської ради»

11.

Ціник Роман Валерійович

- учень 10 класу Борівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Чернівецького р-ну;

12.

Шіпочка Вікторія Петрівна

- учениця 11 класу Тиврівського ліцею-інтернату для обдарованих дітей в галузі науки;




Секція право

(базовий предмет - історія України)

1.

Вараниця Андрій Вікторович

- учень І курсу Калинівського технологічного технікуму;

2.

Жарій Михайлина Михайлівна

- учениця 11 класу Барського обласного гуманітарного ліцею;

3.

Заїка Олег Вакторович

- учень 11 класу Барського обласного гуманітарного ліцею;



4.

Купчик Альона Михайлівна

- учениця 11 класу Борівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Чернівецького р-ну;

5.

Лисенко Ярослава Ігорівна

- учениця 9 класу НВК: «середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. –гімназія №1» м.Немирова;

6.

Христофор Марія Вікторівна

- учениця 11 класу Барського обласного гуманітарного ліцею;




Секція географія та ландшафтознавство

(базовий предмет - географія)

1.

Горобченко Олена

- учениця 9 класу НВК: «середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. –гімназія №1» м.Немирова;

2.

Котробай Марина Валеріївна

- учень 9 класу навчально-виховного комплексу «СЗШ І-ІІІ ст. – гімназії №6 м.Вінниці»;

3.

Луць Ярослава

- учениця 9 класу Борівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Чернівецького р-ну;

4.

Мельник Юлія Григорівна

- учениця 9 класу НВК: «середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. –гімназія №1» м.Немирова;

5.

Меркулова Люсьєна Андріївна

- учениця 10 класу навчально-виховного комплексу «СЗШ І-ІІІ ст. – гімназії №6 м.Вінниці»;

6.

Несімко Олена Сергіївна

- учениця 11 класу Тиврівського ліцею-інтернату для обдарованих дітей в галузі науки;

7.

Плиз Ірина

- учениця 10 класу спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №1 м.Козятина;

8.

Чернега Вероніка

- учень 9 класу навчально-виховного комплексу «СЗШ І-ІІІ ст. – гімназії №6 м.Вінниці»;

9.

Чубатюк Людмила Вікторівна

- учениця 11 класу Березівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Чернівецького р-ну;




Відділення комп’ютерних наук

(базовий предмет - математика)

1.

Бакай Євген Іванович

- учень 10 класу, середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №18 м.Вінниця;

2.

Величко Петро Олександрович

- учень 10 класу, НВК: «середня загальноосвітня школа І-ІІІ ст. –гімназія №1» м.Немирова;

3.

Гаврилюк Ольга Сергіївна

- учениця 10 класу, середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 м.Гайсина;

4.

Гарбуз Євген Сергійович

- учень 10 класу, середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №18 м.Вінниці;

5.

Дудник Костянтин Валентинович

- учень 9 класу, середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. м.Вінниці;

6.

Думанський Богдан Олексійович

- учень 10 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. м.Ямполя;

7.

Дячук Максим Дмитрович

- учень 10 класу комунального навчального закладу «Ліцей Козятинської міської ради»;

8.

Зінченко Антон Дмитрович

- учень 10 класу Вінницького технічного ліцею;

9.

Котощук Ростислав Олександрович

- учень 8 класу Вінницького технічного ліцею;

10.

Кошубляк Арсен Михайлович

- учень 9 класу, середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №18 м.Вінниці;

11.

Рак Олександр Олександрович

- учень класу, середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №2 м.Жмеринки;

12.

Рацюк Владислав Вікторович

- учень 9 класу, середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №18 м.Вінниці;

13.

Семенець Вадим Анатолійович

- учень 10 класу Війтівської середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. Бершадського р-ну;

14.

Сташко Дмитро Ігорович

- учень 10 класу, середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №18 м.Вінниці;

15.

Ткачук Артем Олександрович

- учень 10 класу середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №3 м.Могилів-Подільського;

16.

Цимбал Роман Юрійович

- учень 10 класу, Барського обласного гуманітарного ліцею;



Портфель учня
© ruh.znaimo.com.ua
При копіюванні вкажіть посилання.
звернутися до адміністрації