Управління освіти І науки одеської обласної державної адміністрації на 2011 рік

Скачати
Документи
1   ...   15   16   17   18   19   20   21   22   23




6.3.2. Масові заходи художньо-естетичного напряму




№ п/п

Назва заходу

Дата проведення

Місце

проведення

Відповідальні

1

Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль естрадної пісні „Різдвяна зіронька -2010”.

Січень




Закарпатська область,

м. Мукачево

Бегунович В.А.




2

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів МАН.

Лютий

Методичний центр

Бегунович В.А.




3

Всеукраїнський літературно-музичний фестиваль.

Лютий




м. Житомир

Бегунович В.А.




4

Обласний тур Всеукраїнського фестивалю-конкурсу „Чисті роси”.

Березень – травень

Райони та міста області згідно графіка

Бегунович В.А.




5

Всеукраїнський конкурс читців „Тарасовими шляхами”

Березень




м. Луганськ

Бегунович В.А.




6

Всеукраїнський фестиваль оркестрів народних інструментів.

Березень




м. Севастополь

Бегунович В.А.




7

Всеукраїнський відкритий фестиваль театральних колективів „Маски Мельпомени”.

Березень




м. Харків

Бегунович В.А.




8

Всеукраїнський конкурс писанкарства.

Березень




м. Київ

Бегунович В.А.




9

Всеукраїнський фестиваль-конкурс юних вокалістів

„Пісня над Бугом”.

Березень




м. Хмельницький

Бегунович В.А.




10.

Всеукраїнська відкрита виставка „Мистецтво оригамі”.

Квітень




м. Полтава

Бегунович В.А.




11.

Всеукраїнський фестиваль дитячої та юнацької творчості, присвячений Дню Землі.

Квітень




м. Кіровоград

Бегунович В.А.




12.

ХІІІ Міжнародна молодіжна конференція на тему: „Антропософський шлях пізнання”

Квітень

м. Одеса

школа «Ступені»

Бегунович В.А.




13.

Міжнародна конференція на тему „Р.Штайнер – учитель людства”.

Квітень




м. Москва

Бегунович В.А.




14.

Міжнародний фестиваль мистецтв „Таланти ІІІ тисячоліття” (номінації „образотворче та ужиткове мистецтво”, „народні інструменти і вокал” та „народна хореографія”).

Травень




м. Харків

Бегунович В.А.




15.

Всеукраїнський фестиваль бардівської пісні.

Травень

м. Запоріжжя

Бегунович В.А.




16.

Всеукраїнський конкурс дитячої творчості „Знай і люби свій край” (номінація „ужиткове та образотворче мистецтво”).

Травень




м. Київ

Бегунович В.А.




17.

Всеукраїнський фестиваль фольклорного мистецтва „Смарагдові витоки”.

Травень




Закарпатська область

Бегунович В.А.




18.

Проведення обласного конкурсу „КВК України”.

Травень




Одеський державний університет внутрішніх справ

Бегунович В.А.




19.

Обласна виставка образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва, в рамках обласного туру Всеукраїнського фестивалю-конкурсу „Чисті роси”.

Червень-серпень




Методичний центр

Бегунович В.А.




20.

Всеукраїнський фестиваль дитячих театральних колективів „Світ надії Дивосвіт”.

Червень




Херсонська область

Бегунович В.А.




21.

Всеукраїнський фестиваль циркових колективів „Парад- але!”

Липень




Донецька область

м. Маріуполь

Бегунович В.А.




22.

Міжнародний фестиваль дитячого кіно та телебачення „Веселка” та Всеукраїнський конкурс юних фотоаматорів „Ми – діти України”

Серпень




Полтавська область

м. Кременчук

Бегунович В.А.




23.

Обласний семінар для керівників учнів – членів МАН

26 вересня




Методичний центр

Бегунович В.А.




24.

Міжнародна конференція представників Асоціації Вальдорфських ініціатив в Україні на тему: „Роль ритмів у житті дитини”.

Вересень




м. Одеса

школа „Ступені”

Бегунович В.А.




25.

Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку „Безпека та мир”.

Жовтень

м. Київ

Бегунович В.А.




26.

Всеукраїнський фестиваль хорового мистецтва „Співає юність України”.

Жовтень




м. Київ

Бегунович В.А.




27.

Всеукраїнський конкурс робіт юних фотоаматорів „Моя Україно!” (заочний).

Листопад

м. Київ

Бегунович В.А.




28.

Всеукраїнський конкурс юних гумористів „Посміхнемось щиро Вишні” (номінація „художнє читання”, „авторські твори” та „образотворче мистецтво”)

Листопад

м. Полтава

Бегунович В.А.







6.3.3. Масові заходи фізкультурно-спортивного напряму

Учнівська молодь



з/п

Назва заходу

Місце проведення

Термін проведення

Відповідальні

1

Відкриті змагання Одеської області з естафетного бігу „Різдвяні свята”.

м. Одеса

Січень

Бондарев М.К.

2

Перший етап Всеукраїнської серії змагань „Висота”, „Меморіал О.Дем’янюка”.

м. Львів

14 – 15 січня

Бондарев М.К.

3

Чемпіонат Одеської області серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл

(діти 1994 – 1995, 1996 – 1997 років народження).

м. Одеса

19 – 20 січня

Бондарев М.К.

4

Чемпіонат України серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл (учні 1998 року народження та молодше).

м. Запоріжжя

31 січня – 02 лютого

Бондарев М.К.

5

Чемпіонат Одеської області серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл

(учні 1998 року народження та молодше).

м. Одеса

04 – 05 лютого

Бондарев М.К.

6

Чемпіонат України серед юніорів.

м. Суми

07 – 09 лютого

Бондарев М.К.

7

Другий етап Всеукраїнської серії змагань „Висота” „Таврійські висоти”.

м. Херсон

25 – 26 лютого

Бондарев М.К.

8

Чемпіонат Одеської робласті з легкої атлетики. Естафета пам’яті О.І.Марінеско.

м. Одеса

05 березня

Бондарев М.К.

9

Чемпіонат України серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл із двоборства (учні 1996 року народження).

м. Київ

11 – 13 березня

Бондарев М.К.

10

ІІ Всеукраїнська олімпіада серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів з легкої атлетики.

м. Одеса

25 – 27 березня

Бондарев М.К.

11

Всеукраїнські змагання „Весняні ластівки”.

м. Ялта

15 – 17 квітня

Бондарев М.К.

12

Спартакіада Одеської області з легкої атлетики серед загальноосвітніх навчальних закладів (учні 1994 року народження та молодші).

м. Одеса

20 – 21 квітня

Бондарев М.К.

13

Спартакіада Одеської області з легкої атлетики серед загальноосвітніх навчальних закладів з чотириборства ( учні 1998 року народження та молодші).

м. Іллічівіськ

12 – 13 травня

Бондарев М.К.

14

Чемпіонат України серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл з чотириборства (учні 1998 року народження).

м. Біла Церква

20 – 22 травня

Бондарев М.К.

15

Третій етап Всеукраїнської серії змагань „Висота” „Меморіал І. Ковпака”.

м. Миколаїв

20 – 21 травня

Бондарев М.К.

16

Чемпіонат Одеської області серед юнаків та дівчат 1996 – 1997, 1998 років народження та молодше.

м. Одеса

25 – 26 травня

Бондарев М.К.

17

Спартакіада Одеської області серед загальноосвітніх навчальних закладів „Старти надій” (учні 1997 – 1998 років народження та молодше).

м. Ізмаїл

02 – 03 червня

Бондарев М.К.

18

Чемпіонат України серед юнаків та дівчат віком від 1994 року народження та молодше.

м. Вінниця, м. Київ

08 – 10 червня

Бондарев М.К.

19

Чемпіонат України серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл (учні 1996 - 1997, 1998 років народження та молодше).

м. Вінниця, м. Біла Церква

09 – 12 червня

Бондарев М.К.

20

Всеукраїнські змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь Олімпійських чемпіонів Н. Олізаренко, М.Авілова, Г. Овдєєнка, Ю. Білонога.

м. Іллічівськ

05 – 06 липня

Бондарев М.К.

21

VI літні юнацькі спортивні ігри України (юнаки 1996 – 1998 року народження).

м. Донецьк

08 – 11 серпня

Бондарев М.К.

22

Четвертий етап Всеукраїнської серії змагань „Висота”, „Меморіал В.Лонського”.

м. Бердичів

08 – 09 серпня

Бондарев М.К.

23

Всеукраїнський відкритий урок за програмою „Дитяча легка атлетика ІААF” Чемпіонат Одеської області серед юнаків та дівчат 1996 – 1997, 1998 – 1999 років народження.

м. Одеса

10 вересня

Бондарев М.К.

24

Всеукраїнські змагання „Золота осінь” серед юнаків та дівчат 1994 року народження та молодше.

м. Ялта

16 – 18 вересня

Бондарев М.К.

25

Фестиваль на призи ЗТУ Р.М.Корчемного та ветеранів легкої атлетики Одеської області серед юнаків 1996 року народження та молодше.

м. Одеса

17 вересня

Бондарев М.К.

26

Чемпіонат України серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл (учні віком від 1994 року народження та молодше).

м. Ялта

27 – 30 вересня

Бондарев М.К.

27

Спартакіада Одеської області серед загальноосвітніх навчальних закладів із кросу (учні 1995 року народження та молодше).

м. Одеса

06 жовтня

Бондарев М.К.

28

Чемпіонат Одеської області серед юнаків та дівчат 1997 – 1998, 1999 – 2000 років народження.

м. Одеса

13 – 14 жовтня

Бондарев М.К.

29

Всеукраїнські змагання пам’яті С.Операйло (діти 1994 року народження та молодше).

м. Київ

25 – 27 листопада

Бондарев М.К.

30

Чемпіонат Одеської області серед юнаків 1997 – 1998, 1999 - 2000 років народження.

м. Одеса

02 – 03 грудня

Бондарев М.К.

31

Чемпіонат Одеської області серед юнаків 1992 – 1994, 1995 - 1996 років народження.




м. Одеса

09 – 10 грудня

Бондарев М.К.

32

Всеукраїнські змагання на призи М. Алілова з п’ятиборства (діти 1992 – 1993, 1994 – 1995 років народження).

м. Одеса

24 грудня

Бондарев М.К.




Студентська молодь (вищі навчальні заклади ІІІ– IV рівнів акредитації)




№ з/п

Вид спорту

Дата проведення

Місце проведення змагань

Відповідальний

ХІХ обласні студентські ігри

1

Бокс.

Лютий

м.Одеса

Плєвако А.І.

2

Баскетбол (чоловіки, жінки).

07-18 лютого

м.Одеса

Плєвако А.І.

3

Волейбол (жінки).

22 лютого – 04 березня

м.Одеса

Плєвако А.І.

4

Дзюдо.

01 – 03 березня

м.Одеса

Плєвако А.І.

5

Гандбол (чоловіки, жінки).

02-17 березня

м.Одеса

Плєвако А.І.

6

Фехтування.

02 -11 березня

м.Одеса

Плєвако А.І.

7

Боротьба вільна.

17 – 24 березня

м.Одеса

Плєвако А.І.

8

Стрільба кульова.

25 березня – 01 квітня

м.Одеса

Плєвако А.І.

9

Футбол (жінки).

05- 12 квітня

м.Одеса

Плєвако А.І.

10

Футбол (чоловіки).

13- 29 квітня

м.Одеса

Плєвако А.І.

11

Регбі.

12 – 14 квітня

м.Одеса

Плєвако А.І.

12

Художня гімнастика.

Квітень

м.Одеса

Плєвако А.І.

13

Легка атлетика.

Квітень

м.Одеса

Плєвако А.І.

14

Самбо.

22-24 квітня

м.Одеса

Плєвако А.І.

15

Водне поло.

Квітень- травень

м.Одеса

Плєвако А.І.

16

Плавання.

04 – 06 травня

м.Одеса

Плєвако А.І.

17

Волейбол пляжний.

10- 13 травня

м.Одеса

Плєвако А.І.

18

Карате.

Травень

м.Одеса

Плєвако А.І.

19

Спортивна гімнастика.

10 – 13 травня

м.Одеса

Плєвако А.І.

20

Теніс.

19 травня – 01 червня

м.Одеса

Плєвако А.І.

21

Веслування на байдарках.

Травень

м.Одеса

Плєвако А.І.

22

Шахи.

Жовтень (10 днів)

м.Одеса, Одеський національний морський університет

Плєвако А.І.

23

Настільний теніс.

Жовтень (05 днів)

м.Одеса, Одеський національний морський університет

Плєвако А.І.

24

Волейбол (чоловіки).

Листопад (10 днів)

м.Одеса, Одеський національний морський університет

Плєвако А.І.

25

Бадмінтон.

Листопад (05 днів)

м.Одеса, Одеський національний морський університет




Плєвако А.І.

26

Греко-римська боротьба.

Листопад (02 дні)

м.Одеса, Одеський політехнічний університет

Плєвако А.І.

27

Футзал (жінки).

Грудень

(6 днів)

м.Одеса

Плєвако А.І.




Футзал (чоловіки).

Грудень

(10 днів)

м.Одеса

Плєвако А.І.



















Студентська молодь (вищі навчальні заклади І– IІ рівнів акредитації)

№ з/п

Вид спорту

Дата проведення

Місце проведення змагань

Відповідальний

1

Волейбол (дівчата, юнаки).

Березень (10 днів)

м.Одеса

Плєвако А.І.

2

Шашки (дівчата).

21-22 лютого

м.Одеса , Одеський технікум промислової автоматики

Плєвако А.І.

3

Шашки (юнаки).

23-24 лютого

м.Одеса , Одеський технікум промислової автоматики

Плєвако А.І.

4

Футзал (дівчата).

Квітень

(6 днів)

м.Одеса, Одеський технікум газової та нафтової промисловості

„Краян”

Плєвако А.І.

5

Футзал (юнаки).

Травень

(10 днів)

м.Одеса, Одеське морське училище рибної промисловості

Плєвако А.І.

6

Шахи (дівчата, юнаки).

Вересень

(4 дні)

м.Одеса, Одеський технікум промислової автоматики

Плєвако А.І.

7

Баскетбол(дівчата, юнаки).

Жовтень

(12 днів)

м.Одеса

Плєвако А.І.

8

Гандбол (дівчата, юнаки).

Листопад (12 днів)

м.Одеса, Одеський технікум газової та нафтової промисловості

Плєвако А.І.

ХІХ обласна Олімпіада з фізичного виховання та спорту

1

Волейбол (юнаки).

24 березня

м.Одеса, Одеський верстатобудівний технікум

Плєвако А.І.

2

Волейбол (дівчата).

25 березня

м.Одеса, Одеський верстатобудівний технікум

Плєвако А.І.

3

Настільний теніс.

7 квітня

м.Білгород-Дністровський, Білгород-Дністровський морський рибно-промисловий технікум

Плєвако А.І.

4

Баскетбол ( юнаки).

6 квітня

м.Одеса, Одеський технікум газової та нафтової промисловості

Плєвако А.І.

5

Баскетбол ( дівчата).

7 квітня

м.Одеса, Одеський технікум газової та нафтової промисловості

Плєвако А.І.

6

Військове багатоборство.

28 квітня

м.Одеса, Одеський технікум залізничного транспорту

Плєвако А.І.

7

Футзал (дівчата).

7 квітня

м.Одеса, коледж Одеського державного інституту вимірювальної техніки

Плєвако А.І.

8

Футзал (юнаки).

4 травня

м.Білгород-Дністровський, Білгород-Дністровський аграрний технікум

Плєвако А.І.



















Учнівська молодь (професійно-технічні навчальні заклади)

ХІХ обласна Спартакіада серед учні професійно – технічних навчальних закладів

1

Волейбол (юнаки, дівчата).



15-18 березня




м.Одеса, Одеське вище професійне училище торгівлі та технології харчування

Плєвако А.І.

2

Футзал (юнаки).

5-8 квітня

м.Іллічівськ, Іллічівське вище професійне училище морського транспорту

Плєвако А.І.

3

Легка атлетика.

26-27 квітня

м.Іллічівськ

Плєвако А.І.

4

VІІ обласна Спартакіада серед ПТНЗ південного регіону.

Березень

м.Ізмаїл

Плєвако А.І.

5

VІІ обласна Спартакіада серед ПТНЗ північного регіону.

Квітень

смт Березівка

Плєвако А.І.

6

Баскетбол (юнаки).

Лютий

м.Іллічівськ, Іллічівське вище професійне училище морського транспорту

Плєвако А.І.

7

Баскетбол (дівчата).

Лютий

м.Одеса, Одеський професійний ліцей технологій дизайну одягу

Плєвако А.І.

8

Шашки (юнаки, дівчата).

2-5 листопада

м.Одеса, Одеський професійний ліцей морського транспорту

Плєвако А.І.

9

Шахи (дівчата, юнаки).

9-12 листопада

м.Одеса, Одеський професійний ліцей морського транспорту

Плєвако А.І.

10

Настільний теніс.

14-17 грудня

м.Одеса, Одеський професійний ліцей будівництва та архітектури

Плєвако А.І.




6.3.4. Масові заходи з обдарованою молоддю




1

ІІІ та ІV етапи Міжнародного дитячого конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика.

Грудень

2011року

Кавалеров В.А.

2

Всеукраїнські Інтернет – олімпіади з базових дисциплін та відкрита обласна Інтернет-олімпіада з російської мови та літератури.

Травень-жовтень

(І-ІІ етап, заочний),

грудень (ІІІ етап, очний) 2011року

Кавалеров В.А.

3

ІІІ (обласний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад:




правознавство

25 грудня

Кавалеров В.А.




трудове навчання

26 грудня




українська мова і література

14 січня




фізика (теоретичний тур)

15 січня




фізика (практичний тур)

16 січня




математика

22 січня




географія

23 січня




біологія

29 січня




математика

30 січня




хімія

05 лютого




економіка

06 лютого




екологія

11 лютого




інформатика

12 лютого




педагогіка та психологія

12 лютого




астрономія

13 лютого




історія

19 лютого




російська мова і література

20 лютого




іноземна мова

26 лютого




іноземна мова

27 лютого




молдовська мова і література

05 березня




молдовська мова і література

06 березня




болгарська мова і література

05 березня




болгарська мова і література

06 березня

4

Проведення IV етапу Всеукраїнської олімпіади з фізики.

Березень

Кавалеров В.А.

5

Обласний турнір юних істориків.

Квітень




Кавалеров В.А.

6

Обласний етап Всеукраїнського турніру юних журналістів.

Квітень




Кавалеров В.А.

7

Обласний турнір юних правознавців.

Жовтень




Кавалеров В.А.

8

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості „Ідея Соборності України: творчість Тараса Шевченка; минуле, сучасне і майбутнє”, присвяченого Шевченківським дням.

Січень




Кавалеров В.А.

9

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу шкільних літературних творів на тему „Безсмертний подвиг українського народу”.

Березень – квітень




Кавалеров В.А.

10

Всеукраїнський конкурс з українознавства.

Квітень




Кавалеров В.А.

11

Інтелектуальні змагання з базових дисциплін серед учнів сільських шкіл області (заочна форма).

Травень- вересень




Кавалеров В.А.

12

Обласний етап Всеукраїнського учнівського конкурсу на кращий літературний твір „Вірю в майбутнє твоє, Україно!”

Березень




Кавалеров В.А.

13

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу – захисту сучасної моделі навчального закладу – Школи сприяння здоров’ю.

Жовтень




Кавалеров В.А.

14

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, при- свяченого Шевченківським дням.

Березень




Кавалеров В.А.

15

Обласний етап Всеукраїнської акції „Живи, книго!”

Січень-червень




Кавалеров В.А.



6.3.5. Масові заходи з учнівською та студентською молоддю професійно-технічних і вищих навчальних закладів



з/п

Назва заходу

Відповідальний за виконання

Березень-квітень

1

Організація та проведення ІІ (обласних) етапів Всеукраїнських конкурсів фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів із професій:

- кондитер;

-електрозварник ручного зварювання;

- штукатур;

-слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування.

Корчевський О.Е.




2

Проведення ІІ етапу олімпіад серед учнів професійно-технічних навчальних закладів із предметів:

- українська мова;

- фізика;

- історія;

- математика;

- хімія;

- біологія.

Корчевський О.Е.

Квітень

1

Організація і проведення обласної олімпіади з охорони праці серед учнів професійно-технічних навчальних закладів області.




Корчевський О.Е.

Квітень – червень

4

Забезпечення участі у Всеукраїнських конкурсах фахової майстерності серед учнів професійно-технічних навчальних закладів із професій :

- кондитер;

-електрозварник ручного зварювання;

- штукатур;

-слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування.

Квітень-червень

Корчевський О.Е.

Вересень - жовтень

1

Підготовка та проведення урочистої посвяти у студенти, курсанти вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації (згідно з планом).

Журавльова Ю.О.

Мельник Н.О.

2

Щорічна виставка-ярмарок товарів виробничої діяльності та навчально-методичних матеріалів колективів закладів ПТО «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!»

Білоконенко С.П.

Вересень-листопад

1

Організація та проведення обласного фестивалю-конкурсу художньої самодіяльності серед студентів вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації

Журавльова Ю.О.

Мельник Н.О.

Протягом року




Участь в організації та проведенні міжнародних, всеукраїнських та регіональних наукових конференцій, семінарів, симпозіумів (згідно з планом)

Журавльова Ю.О



Портфель учня
© ruh.znaimo.com.ua
При копіюванні вкажіть посилання.
звернутися до адміністрації