Про затвердження складу оргкомітетів, фахових журі та умов проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року 2009»

Скачати
Документи
  1   2   3   4


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

№ 143 від 20 лютого 2009 року

Про затвердження складу оргкомітетів,
фахових журі та умов проведення
всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2009»


На виконання рішення колегії Міністерства освіти і науки України від 24.04.2008 № 4/14 – 19 та відповідно до п.10.2 наказу Міністерства освіти і науки України «Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2009» від 26.11.2008 № 1078 наказую:

1. Затвердити склад оргкомітетів та фахових журі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2009» (далі Конкурс ) (додаток 1).

2. Затвердити Порядок проведення Конкурсу (додаток 2).

3. Відповідальність за організацію, проведення та здійснення науково-методичного забезпечення Конкурсу покласти на Інститут інноваційних технологій і змісту освіти (Удод О.А..) та департамент загальної середньої та дошкільної освіти (Єресько О.В.).

4. Міністерству освіти і науки Автономної Республіки Крим, управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, інститутам післядипломної педагогічної освіти своєчасно забезпечити участь педагогічних працівників в організації та проведенні Конкурсу.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Полянського П. Б.

Міністр І.О. Вакарчук

Додаток 1
до наказу Міністерства освіти
і науки України
від «20» лютого 2009 р. № 143

Склад
оргкомітетів та фахових журі
всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2009»


Номінація «Українська мова та література»

Оргкомітет:

1.

Заліський А.А.

начальник управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації - голова;

2.

Лещенко Н.П.

заступник начальника управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації – заступник голови;

3.

Скрипка В.І.

ректор Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти - заступник голови;

4.

Таранік-Ткачук К.В.

головний спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України – заступник голови;

5.

Науменко Є.І.

методист вищої категорії сектору педагогічної майстерності Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України – відповідальний секретар;

6.

Бойко О.Д.

ректор Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя;

7.

Гальонка О.А.

проректор Чернігівського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти;

8.

Голобородько Ю.К.

головний редактор журналу «Вивчаємо українську мову та літературу»;

9.

Красуцька І.В.

заступник головного редактора журналу «Українська мова та література в середніх школах, ліцеях, гімназіях, колегіумах»;

10.

Купріяненко В.П.

начальник управління освіти Чернігівської міської ради;

11.

Куранда Н.Я.

директор Науково-методичного центру управління освіти Чернігівської міської ради;

12.

Лесун Л.В.

директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 33 м. Чернігова;

13.

Матвєєва Т.А.

голова Чернігівського обласного комітету профспілки працівників освіти і науки (за згодою);

14.

Мойсієнко С.М.

начальник управління культури і туризму Чернігівської обласної державної адміністрації (за згодою);

15.

Носко М.О.

ректор Чернігівського державного педагогічного університету імені Т.Г.Шевченка;

16.

Подтереба С.С.

директор Чернігівського обласного Палацу дітей та юнацтва;

17.

Пугач А.В.

головний редактор журналу « Рідна школа»;

18.

Семененко І.О.

генеральний директор Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру ім. Т.Г.Шевченка (за згодою);

19.

Соронович О.Ю.

начальник відділу з питань дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти управління освіти і науки Чернігівської обласної державної адміністрації;

20.

Степовик П.М.

директор Чернігівського обласного Центру дитячого, юнацького туризму та екскурсій;

21.

Тютюнник А.І.

генеральний директор Чернігівської обласної державної телерадіокомпанії (за згодою).


Журі:


1.

Степаненко М.І.

завідувач кафедри української мови Полтавського педагогічного університету імені В. Короленка, доктор філологічних наук – голова;

2.

Рудницька О.Б.

вчитель української мови та літератури НВК «Гімназія №14» м.Луцька Волинської області, переможець всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2002», заслужений вчитель України - заступник голови;

3.

Андрела Л.В.

вчитель української мови та літератури Керецьківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Закарпатської області, лауреат всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2000»;

4.

Бойко Н.І.

завідувач кафедри української мови Ніжинського державного університету ім.Миколи Гоголя Чернігівської області, доктор філологічних наук, професор;

5.

Заболотний О.В.

вчитель української мови та літератури Сквирського ліцею Київської області, переможець всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 1996», заслужений вчитель України;

6.

Ковальчук С.І.

вчитель української мови та літератури Овруцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1 Житомирської області, переможець всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2003», заслужений вчитель України;

7.

Кожуленко О.Б.

вчитель української мови та літератури Чернівецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №18, Чернівецької міської ради, переможець всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2007», заслужений вчитель України;

8.

Кричун Л.П.

декан факультету філології та журналістики Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, кандидат філологічних наук, доцент;

9.

Макаренко В.М.

вчитель української мови та літератури Вознесенської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Золотоніського району Черкаської області, переможець всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 1999», заслужений вчитель України;

10.

Омельчук С.А.

заступник завідувача кафедри мовної освіти Херсонського державного університету, кандидат педагогічних наук, доцент, лауреат всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2002»;

11.

Розвозчик П.І.

старший викладач Білоцерківського інституту економіки та управління Університету «Україна», переможець всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 1997», заслужений вчитель України;


Номінація «Іноземна мова. Англійська»

Оргкомітет:

1.

Чабан А.Ю.

заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації - голова;

2.

Фещенко О.В.

начальник Головного управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації, заслужений працівник освіти України – заступник голови;

3.

Чепурна Н. М.

директор Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників, кандидат педагогічних наук, заслужений працівник освіти України – заступник голови;

4.

Коваленко О.Я.

головний спеціаліст департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України – заступник голови;

5.

Клясен Н.Л.

завідувач сектору координації діяльності з інститутами післядипломної педагогічної освіти відділу менеджменту освіти та вивчення педагогічного досвіду Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України – відповідальний секретар;

6.

Бутенко О. М.

головний бухгалтер Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників;

7.

Гаврилюк Г.М.

перший заступник начальника Головного управління освіти і науки Черкаської обласної державної адміністрації;

8.

Дзюбак Р. М.

заступник директора з навчально-методичної роботи Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників;

9.

Жалдак О.Д.

голова Черкаського обкому профспілки працівників освіти і науки, заслужений працівник освіти України;

10.

Назаренко Г. А.

заступник директора з наукової та видавничої роботи Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників, кандидат педагогічних наук;

11.

Пахомова Т. Г.

методист Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників;

12.

Пугач А.В.

головний редактор журналу « Рідна школа»;

13.

Савицька Г. І.

методист Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників;

14.

Саєнко С. І.

начальник управління освіти Черкаського міськвиконкому;

15.

Таран Ю.М.

начальник відділу освіти Кам’янської райдержадміністрації Черкаської області;

16.

Турик В.Г.

начальник відділу освіти Чигиринської райдержадміністрації Черкаської області;

Портфель учня
© ruh.znaimo.com.ua
При копіюванні вкажіть посилання.
звернутися до адміністрації