Проведено презентацію підручників з іноземних мов для учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Скачати
Документи
Проведено презентацію підручників з іноземних мов для учнів 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.


29 серпня 2011 року в залі колегії Міністерства освіти і науки, молоді та спорту відбулася презентація підручників-переможців з іноземних мов Всеукраїнського конкурсу рукописів підручників для учнів 11 класу загальноосвітніх навчальних закладів.

Зокрема, були представлені підручники:

1. «Англійська мова (10-й рік навчання, рівень стандарту)» (авт. Карпюк О.Д.) видавництво «Астон».

2. «Англійська мова (10-й рік навчання, академічний рівень)» (авт. Калініна Л.В., Самойлюкевич І.В.) видавництво «Наш час».

  1. «Англійська мова (10-й рік навчання, профільний рівень)» (авт. Несвіт А.М.) видавництво «Генеза».

  2. «Німецька мова (10-й рік навчання, рівень стандарту, академічний рівень)» (авт. Савчук І.Г.) видавництво «Світ».

  3. «Німецька мова (10-й рік навчання, рівень стандарту, академічний рівень)» (авт. Басай Н.П.) видавництво «Освіта».

  4. «Французька мова (10-й рік навчання, рівень стандарту, академічний рівень)» (авт. Клименко Ю.М.) видавництво «Генеза».

  5. «Іспанська мова (10-й рік навчання)» (авт. Редько В.Г., Береславська В.І.) видавництво «Генеза».

  6. «Іспанська мова (2-й рік навчання)» (авт. Редько В.Г., Шмігельський І.С.) видавництво «Педагогічна думка».

Всі учасники презентації підручників для учнів 11 класу з іноземних мов відзначали, що нові національні підручники для вивчення іноземних мов розроблені відповідно до Загальних Вимог навчальної програми та стандартів і мовних рівнів Ради Європи. Характерною ознакою цього покоління підручників з іноземних мов є використання орієнтованого на особистість і діяльність підходу у виборі навчального матеріалу і змісту освіти. Такий підхід дозволяє прогнозувати навчальний процес відповідно до розумових здібностей, інтересів, готовності до вивчення іноземних мов, типологічних, індивідуальних та вікових особливостей учнів.

Перед вчителями презентували свої підручники автори:

В. Г. Редько, завідуючий лабораторією Академії педагогічних наук та автор підручника з іспанської мови, який розповів про кропітку роботу над підручником, висловив слова подяки вчителям іспанської мови, яких вважає своїми співавторами;

О. Д. Карпюк, автор підручника з англійської мови (рівень стандарту);


Л.В.Калініна та І.В. Самойлюкевич – Англійська мова, академічний рівень;

А.М. Несвіт - Англійська мова, профільний рівень;

Н. П. Басай – Німецька мова та Ю.М. Клименко – Французька мова.

Основним принципом вивчення всіх іноземних мов залишається комунікативний підхід, на основі якого й були створені ці навчальні посібники. Презентуючи підручники, автори розповіли про особливості їх створення: охарактеризували структуру навчального матеріалу, визначили нові форми і підходи до навчального процесу, що поєднують надійні традиційні і нові цінні методи навчання. Ці методи спрямовані на досягнення основної мети навчання іноземних мов – розвитку комунікативних навичок у різних видах мовної діяльності.

Діалог авторів з вчителями шкіл дає їм можливість познайомитися з особливостями кожного підручника і вибрати той єдиний, з яким вони будуть працювати впродовж багатьох років.

До участі в обговоренні новостворених підручників було запрошено авторів і видавців підручників, вчителів і методистів м. Києва, представників фахових педагогічних видань.
Портфель учня
© ruh.znaimo.com.ua
При копіюванні вкажіть посилання.
звернутися до адміністрації