Київської міської державної адміністрації) Київський палац дітей та юнацтва київське територіальне відділення ман україни (Київська ман «Дослідник»

Скачати
Документи
1   2   3   4




Увага! Роботи, які надійдуть до оргкомітету після 21 січня 2011р. до конкурсу не допускаються.

НАГОРОДЖЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ

Підсумки конкурсу підбиваються окремо за кожною секцією та віковою групою (класом).

Переможці визначаються за сумою балів, отриманих в усіх складових конкурсу (конкурс наукових робіт, захист робіт, виконання контрольних завдань):

І місце – від 91 до 100 балів,

ІІ місце – від 81 до 90 балів,

ІІІ місце – від 70 до 80 балів.

Переможцями може бути визначено до 30 % учасників (окремо за кожною секцією та класом). При цьому необхідно дотримуватись приблизного співвідношення учасників, які нагороджуються дипломами відповідно І, ІІ, та ІІІ ступенів як 1:2:3.

Переможці міського конкурсу-захисту нагороджуються дипломами Головного управління освіти і науки виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) та Президії Київської МАН «Дослідник».

За результатами конкурсу будуть видані збірки тез робіт переможців. Кращі роботи будуть рекомендовані для публікації у наукових та науково-методичних виданнях.


КОНСУЛЬТАЦІЇ МОЖНА ОТРИМАТИ:

- у секціях МАН «Дослідник», у лабораторіях та консультаційних пунктах Київського Палацу дітей та юнацтва (вул. І.Мазепи, 13);

- у базових НДІ НАН України, вищих навчальних закладах.


ТЕЛЕФОНИ ДЛЯ ДОВІДОК:

280-63-26 – керівник територіального відділення МАН

280-63-26 – відділення математики, фізики та астрономії, технічних

наук

280-51-17 – відділення хімії та біології, екології та аграрних наук

280-14-20 – відділення історії та географії, філософії та

суспільствознавства

280-63-26 – філології та мистецтвознавства

280-63-26 - відділення економіки

280-99-70 – відділення комп’ютерних наук


ЮНІ ДРУЗІ!

БАЖАЄМО ВАМ ТВОРЧИХ УСПІХІВ!


Додаток 1


Перелік наукових відділень та секцій ІІ (міського) етапу

Відділення

Секція

Базова дисципліна


І

Історії та географії

Археологія

Історія України

Етнологія

Історія України

Всесвітня історія

Історичне краєзнавство

Географія та геологія

Географія

Географічне краєзнавство

ІІ

Філософії та суспільствознавства

Філософія

Історія України

Соціологія

Релігієзнавство та історія релігії

Правознавство

Основи держави та права

ІІІ

Технічних наук

Технологічні процеси та перспективні технології

Фізика, математика

(за вибором)

Електроніка та приладобудування

Матеріалознавство

Машинобудування та робототехніка

Інформаційно-телекомуніка-ційні системи та технології

Екологічно безпечні технології ресурсозбереження

Науково-технічна творчість та винахідництво

IV

Комп’ютерних наук

Комп'ютерні системи та мережі
















Математика

Безпека Інформаційних та телекомунікаційних систем

Технології програмування

Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту

Internet-технології та WEB дизайн

Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

V




Філології та мистецтвознавства

Українська література

Українська мова та література

Зарубіжна література

Українська мова та література, зарубіжна література (за вибором)

Російська література

Російська мова

Російська мова та література

Фольклористика




Українська мова та література

Українська мова

Мистецтвознавство

Літературна творчість та

журналістика

Англійська мова

Англійська мова

Англійська література

Теорія перекладу

Німецька мова

Німецька мова

Німецька література

Французька мова

Французька мова

Французька література

Сходознавство

Українська мова та література

VI

Математики

Алгебра та початки аналізу

Математика


Геометрія

Прикладна математика

VII

Фізики і астрономії

Теоретична фізика

Фізика


Експериментальна фізика

Біофізика

Астрономія та астрофізика

Аерофізика та космічні дослідження

VIII

Економіки

Економічна теорія та історія економічної думки







Математика

Мікроекономіка та макроекономіка

Фінанси, грошовий обіг і кредит

IX

Хімії та біології

Хімія

Хімія

Хімія довкілля

Біохімія, молекулярна біологія, генетика та селекція







Біологія

Загальна біологія та біологія людини

Мікробіологія

Клінічна медицина

Біологія, хімія, фізика

(за вибором)

Практична медицина

Валеологія

Психологія

Біологія

Соціальна психологія

X

Екології та аграрних наук

Екологія













Біологія, хімія

(за вибором)

Екологія тваринного світу (зоологія, зоотехнія та ветеринарія)

Екологія рослинного світу (ботаніка)

Гідроекологія

Лісознавство та агрономія, охорона довкілля та збалансоване природокористування
Портфель учня
© ruh.znaimo.com.ua
При копіюванні вкажіть посилання.
звернутися до адміністрації