Україна житомирська обласна державна адміністрація управління освіти І науки

Скачати
Документи
1   2   3   4




Під час заходу учасники захищали свої роботи в 46 секцiях (проти 40 у 2008 році) та виконували контрольнi завдання по однiй з 11 базових дисциплiн.


Журі конкурсу відмітило вміння бiльшостi учасникiв конкурсу захищати свої роботи, їх глибокi теоретичнi знання, вмiння аналiзувати, робити висновки на пiдставi експериментальних дослiджень. За пiдсумками конкурсу-захисту 98 учасників (26% від загальної кількості) набрали бiльше 260 балiв, 60 - отримали звання дiйсних членiв, 76 - кандидатiв в дiйснi члени Житомирського територiального вiддiлення Малої академiї наук України.


У 8 вiддiленнях конкурсу представили науково-дослідницькі роботи: Житомирське мiське, Овруцьке районне наукові товариства та філія територіального відділення при Черняхівській гімназії; у 7 відділеннях – Бердичiвське мiське наукове товариство та філія Житомирського міського ліцею при ЖДТУ; у 6 відділеннях – Коростенське та Новоград-Волинське міські наукові товариства; у 5 відділеннях – Коростишівське, Радомишльське, Чуднівське районні наукові товариства та філії при Малинській школі-ліцеї №1 та Новоград-Волинському міському колегіумі; 14 районних наукових товариств та філій територіального відділення представили роботи у 4 відділеннях конкурсу.


Найбiльша кiлькiсть робiт була представлена в секцiї: «Історичне краєзнавство» (28 робіт), «Право» (24 роботи), «Українська лiтература» (20 робіт), «Математика» та «Історiя України» (по 19 робіт); «Зарубiжна лiтература» (17 робіт), «Українська мова» (15 робіт).


Журi конкурсу оцiнило максимальною кiлькiстю в 100 балів 1 науково-дослiдницьку роботу, представлену на конкурс Штиль Тетяною, ученицею 11 класу ЗОШ № 12 м. Житомира (секція «Мистецтвознавство»).


Найбільшу кількість балів у конкурсі отримали делегації Житомирського мiського, Овруцького районного та Бердичівського міського наукових товариств (7656,63; 7419,62 та 4080,80 балів відповідно).


Значну роботу по органiзацiї та проведенню II етапу конкурсу-захисту провели педагогiчнi колективи обласних позашкiльних навчальних закладiв та обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Оперативно та якiсно забезпечили підготовку, проведення та перевiрку контрольних завдань з базових дисциплiн методисти обласного iнституту пiслядипломної педагогiчної освiти, вчителi шкiл мiста Житомира та педагогічні працівники Житомирського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Житомирської обласної ради.


Поряд з цим, проведення конкурсу виявило суттєвi недолiки в органiзаторськiй діяльності вiддiлiв освiти на мiсцях по залученню учнiв навчально-виховних закладiв до науково-дослiдницької та експериментаторської дiяльностi. Не представили жодної роботи на II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослiдницьких робiт учні–слухачі Брусилівського районного наукового товариства. Лише в одне відділення представили роботи учні-члени Ємільчинського, Новоград-Волинського районних наукових товариств та філії територріального відділення МАН України при Новоград-Волинському Палаці шкільної молоді.


Найменша кількість робіт була представлена у відділення технічних наук, незначна кількість – у вiддiлення: економіки, комп'ютерних наук, фізики і астрономії. Лише 13 наукових товариств та філій Житомирського територіального відділення, з 50 зареєстрованих, забезпечили участь юних науковців у роботі відділень: економіки, фізики і астрономії; 11 – у відділенні комп'ютерних наук, 7 – у відділенні технічних наук.


Народицьке районне наукове товариство з запізненням представило на розгляд журі 3 роботи юних науковців, але не забезпечило участь їх авторів у конкурсі.


Негативним є також те, що жоден учасник конкурсу не набрав максимальну кількість балів за виконання контрольних завдань з базових дисциплін, а 64% учасників – не набрали навіть половини від необхідної кількості балів в цьому виді програми. Лише 17 учасників (4% від загальної кількості) отримали максимум – 150 балів за захист науково-дослідницьких робіт. Кількість учасників, які отримали максимальну кількість балів за участь у конкурсі, хоч би у одному виді програми, у порівняні з минулим роком зменшилась на 6%.


Низькі результати показали учасники конкурсу у 12 секціях: «Археологія», «Промислове, технологічне обладнання та технології», «Інформаційні, телекомунікаційні системи, та лабораторії віддаленого доступу», «Екологічно безпечні технології ресурсозбереження та альтернативна енергетика», «Комп'ютерні системи та мережі», «Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем», «Internet-технології та WEB дизайн», «Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми», «Теоретична фізика», «Астрономія та астрофізика», «Аерофізика та космічні дослідження», «Лісознавство». Жоден учасник у цих секціях не набрав необхідної кількості балів, щоб стати призером.


На пiдставi протоколiв засiдань журi відділень II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослiдницьких робiт учнiв-членiв Малої академiї наук України


НАКАЗУЮ:


1. Результати II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослiдницьких робiт учнiв-членiв Житомирського територiального вiддiлення Малої академiї наук України затвердити.


2. Визнати переможцями II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослiдницьких робiт учнiв-членiв Житомирського територiального вiддiлення Малої академiї наук України та нагородити Дипломами управлiння освiти i науки облдержадмiнiстрацiї i Президiї Житомирського територiального вiддiлення Малої академiї наук України:

Місце

Прізвище, ім’я

Навчальний заклад, клас

Базова дисципліна

К-ть балів

Історико-географічне відділення

Секція «Історія України»

1

Макарчук Роман

ЗОШ № 6 м. Житомира,
11 клас

Історія України

314,34

2

Шубін Дмитро

Житомирський міський колегіум, 11 клас

Історія України

296,67

3

Гудзенко Дмитро

Бердичівська гімназія № 2, 11 клас

Історія України

272,67

3

Яремчук Ольга

ЗНВК № 4 м. Бердичева, 10 клас

Історія України

268,32

3

Адамчик Ірина

Головинська гімназія Черняхівського р-ну, 11 клас

Історія України

263,00

3

Досова Ірина

Гулянецька СЗШ Коростенського
р-ну, 11 клас

Історія України

261,01

Секція «Історичне краєзнавство»

1

Гречківський Євгеній

Житомирський міський колегіум,
10 клас

Історія України

319,00

2

Нестерчук Ольга

ЗОШ № 7 м. Житомира, 11 клас

Історія України

292,20

2

Остафійчук Ольга

ЗНВК № 4 м. Бердичева, 10 клас

Історія України

291,63

3

Герасимова Дарія

Житомирський міський ліцей при ЖДТУ, 11 клас

Історія України

277,33

3

Рослик Ганна

Овруцька ЗОШ № 3, 10 клас

Історія України

275,70

3

Тимощук Оксана

Лопатицька ЗОШ Олевського р-ну,
11 клас

Історія України

269,60

3

Гордієнко Вадим

Малинська ЗОШ № 4, 10 клас

Історія України

263,32

Секція «Етнологія»

1

Невмержицька Наталія

Овруцька ЗОШ № 3, 10 клас

Історія України

306,60

3

Гаврутенко Анатолій

Попільнянська гімназія № 1,
11 клас

Історія України

279,90

3

Нечипорук Тетяна

Липненська ЗОШ Любарського
р-ну, 11 клас

Історія України

266,40

Секція «Геологія»

1

Талавєр Олександр

Житомирський міський ліцей при ЖДТУ, 10 клас

Географія

307,37







Секція «Географія»







3

Туловська Анастасія

ЗОШ № 6 м. Житомира, 10 клас

Географія

278,39

3

Шавловська Наталія

Житомирський міський ліцей при ЖДТУ, 9 клас

Географія

265,20

3

Атаманчук Ярослав

Бовсунівський НВК Лугинського
р-ну, 11 клас

Географія

265,13

Секція «Право»

2

Кондрашова Юлія

Андрушівська гімназія, 11 клас

Історія України

296,60

2

Присяжнюк Богдан

Житомирський обласний педліцей,
11 клас

Історія України

290,20

2

Андрійчук Ігор

Гранітнянська ЗОШ Малинського
р-ну, 11 клас

Історія України

286,20

3

Ткачук Наталія

Баранівська гімназія, 11 клас

Історія України

279,0

3

Берчук Діана

Коростенська міська гімназія, 11 клас

Історія України

278,80

3

Слобідська Тетяна

ЗОШ №2 м. Новоград-Волинського,
11 клас

Історія України

272,9

3

Радзівідло Антон

ліцей № 25 м. Житомира, 10 клас

Історія України

271,70

3

Опанасюк Олена

Баранівська гімназія, 11 клас

Історія України

271,20

3

Вишнівська Альона

Новоград-Волинський міський колегіум, 10 клас

Історія України

264,40

3

Кравчук Любов

Малинська школа-ліцей №1, 11 клас

Історія України

261,5

3

Кравчук Вікторія

Гришковецька гімназія Бердичівського р-ну, 10 клас

Історія України

261,0

Відділення технічних наук

Секція «Електроніка, радіотехніка та приладобудування»

3

Солопчук Андрій

Бердичівська СЗШ № 15, 11 клас

Математика

262,50

Відділення комп’ютерних наук

Секція «Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту»

3

Жигадло Євгенія

ЗОШ №17 м. Житомира, 11 клас

Математика

262,67

Відділення філології та мистецтвознавства

Секція «Українська література»

АП

Зборовська Ангеліна

Малинська школа-ліцей №1,
11 клас

Українська мова та література

302,98

1

Ебель Анна

Березівська ЗОШ Житомирського р-ну, 11 клас

Українська мова та література

300,33

3

Красовська Юлія

ЗОШ № 9 м. Новоград-Волинського, 11 клас

Українська мова та література

264,33

3

Карпова Юлія

ЗОШ № 28 м. Житомира, 10 клас

Українська мова та література

263,32

3

Залуцька Людмила

Баранівська гімназія, 11 клас

Українська мова та література

261,99

Секція «Зарубіжна література»

3

Литвиненко Надія

ЗНВК № 4 м. Бердичева, 10 клас

Зарубіжна література

276,66

3

Яковлєв Дмитро

Володарсько-Волинський НВК,
11 клас

Зарубіжна література

266,33

Секція «Фольклористика»

1

Васильчук Ірина

Олевська гімназія, 11 клас

Українська мова та література

300,00
Портфель учня
© ruh.znaimo.com.ua
При копіюванні вкажіть посилання.
звернутися до адміністрації