Україна житомирська обласна державна адміністрація управління освіти І науки

Скачати
Документи
1   2   3   4

3

Тимошенко Світлана

Овруцька СЗШ №4, 10 клас

Українська мова та література

275,35

3

Хом'як Людмила

ліцей № 25 м. Житомира, 11 клас

Українська мова та література

265,99

Секція «Українська мова»

1

Буцко Діана

Житомирська міська гуманітарна гімназія № 1, 9 клас

Українська мова та література

311,34

2

Баранов Євген

Бердичівська гімназія №2,
11 клас

Українська мова та література

295,67

3

Цалковська Світлана

Житомирський обласний педліцей,
11 клас

Українська мова та література

270,01

3

Стельмах Юлія

Бердичівська міська гуманітарна гімназія №2, 9 клас

Українська мова та література

267,99

3

Назаревич Марія

Овруцька гімназія, 11 клас

Українська мова та література

267,67

Секція «Англійська мова»

3

Малярчук Юлія

Черняхівська гімназія, 10 клас

Англійська мова

260,46

Секція «Німецька мова»

3

Литньова Олександра

ЗОШ №12 м. Житомира, 10 клас

Німецька мова

262,40

Секція «Французька мова»

1

Черновол Анастасія

ЗОШ №20 м. Житомира, 10 клас

Французька мова

307,83

Секція «Мистецтвознавство»

2

Штиль Тетяна

ЗОШ №12 м. Житомира, 11 клас

Українська мова та література

291,00

2

Шеремет Олексій

Овруцька гімназія, 10 клас

Українська мова та література

283,00

3

Литвинчук Діна

Селянщинський спортивний ліцей Черняхівського р-ну, 11 клас

Українська мова та література

264,00

3

Білецький Дмитро

Баранівська гімназія, 11 клас

Українська мова та література

263,50

3

Ніколаєнко Олександра

ЗОШ № 10 м. Новоград-Волинського, 10 клас

Українська мова та література

260,50

Секція «Літературна творчість»

1

Ковтонюк Наталія

Баранівська ЗОШ № 2, 10 клас

Українська мова та література

306,34

Відділення математики

Секція «Математика»

2

Лаврик Олена

ліцей № 25 м. Житомира, 11 клас

Математика

293,35

2

Литвинчук Павло

Житомирський обласний педагогічний ліцей, 11 клас

Математика

291,36

3

Вальчук Юлія

Житомирський міський ліцей при ЖДТУ, 10 клас

Математика

263,67

Секція «Прикладна математика»

2

Владимирський Арсеній

Черняхівська гімназія, 11 клас

Математика

292,33

2

Савчук Олена

Попільнянська гімназія №1, 11 клас

Математика

282,33

3

Шемет Анатолій

Малинська школа-ліцей №1, 9 клас

Математика

261,99

Секція «Математичне моделювання»

3

Логвинчук Марія

Черняхівська гімназія, 9 клас

Математика

265,99

Відділення фізики і астрономії

Секція «Експериментальна фізика»

 2

Синжерецький Вадим

Вацлавпільська гімназія Червоноармійського р-ну, 10 клас

Фізика

298,34



Шульга Надія

Йосипівська ЗОШ Малинського
р-ну, 9 клас

Фізика

263,35

 3

Денисюк Тетяна

ліцей № 25 м. Житомира, 11 клас

Фізика

261,01

Відділення економіки

Секція «Економічна теорія та історія економічної думки»

 3

Халілова Валентина

Житомирська гуманітарна гімназія № 23, 11 клас

Математика

264,00



Андрусенко Анастасія

Стрибізька ЗОШ Червоноармійського р-ну, 11 клас

Математика

260,50

Секція «Мікроекономіка та макроекономіка»

 3

Шевченко Ілона

Малинська школа-ліцей №1, 10 клас

Математика

264,00

 3

Желізко Віктор

Житомирський міський ліцей при ЖДТУ, 11 клас

Математика

261,51

Секція «Маркетинг та менеджмент»



Лібович Дар'я

Житомирський міський ліцей при ЖДТУ, 10 клас

Математика

311,50

Відділення біології, екології, хімії, аграрних наук і наук про людину

Секція «Біологія людини»

 1

Волотівська Юлія

ЗОШ №35 м. Житомира, 10 клас

Біологія

337,00

 3

Рябова Юлія

Озерненська гімназія Житомирського р-ну, 11 клас

Біологія

268,00

 3

Шуневич Надія

Головинська гімназія Черняхівського р-ну, 11 клас

Біологія

262,00

Секція «Загальна біологія»

 2

Іщенко Наталія

ЗОШ № 28 м. Житомира, 10 клас

Біологія

294,99

 3

Столярова Ольга

Озерненська гімназія Житомирського р-ну, 11 клас

Біологія

270,98



Степанко Олена

Житомирський обласний педагогічний ліцей, 11 клас

Біологія

267,32

Секція «Ботаніка та зоологія»

 2

Костійчук Мар’яна

Гришковецька гімназія Бердичівського р-ну, 11 клас

Біологія

293,32



Черначук Юлія

Новоград-Волинський міський колегіум, 11 клас

Біологія

279,33

Секція «Психологія»



Гаврилюк Тетяна

Бердичівська гімназія №2, 9 клас

Біологія

285,00

 2

Брюханова Анастасія

Бердичівський ЗНВК № 4, 9 клас

Біологія

281,00

 3

Грибан Ольга

Житомирський обласний педагогічний ліцей, 10 клас

Біологія

264,00
Портфель учня
© ruh.znaimo.com.ua
При копіюванні вкажіть посилання.
звернутися до адміністрації