Список рукописів підручників для знз, що поступили на грифування в іітзо у травні 2010 року

Скачати
Документи
1   ...   5   6   7   8   9   10   11   12   13
Навчальні програми:

- „3 бабусиної скрині, з дідусевої майстерні" 2-4 класи (курс за вибором)










Котова А.М.







Донецький ОІППО
































































Відхилено
































































































































































Відхилено







Відхилено




























































































































































































































Відхилено










Схвалено для використання у ЗНЗ

































































































На рецензуванні

Майліс В.Я.,

Корж О.Б.




На рецензуванні










Демиденко Л.М.










На рецензуванні













Віріна Ю.Л.













На рецензуванні




- Програма з

методичним супроводом «Що, де,коли» (початкові класи, факультативний курс)

Мартиненко І.В.













На рецензуванні













- «Мій край, моя земля, Волноваха рідна моя» 1-4 класи (курс за вибором)

Коломієць О.С.
















На рецензуванні




-«Курс підготовки майбутнього першокласника» майбутні першо­класники (програма з англійської мови для підготовки майбутнього першокласника)

Резанова Т.Є.
















Лист ІІТЗО

від 08.07.10

№1.4/18-2834




- «Розвиток творчої уяви» 1-4 класи (спецкурс)

Очеретна Н.В.













На рецензуванні




- «Профілактика шкідливих звичок» 6-9 клас (факультативний курс)




Челах Г.Є.,

Медведєва О.В.













На рецензуванні










СУСПІЛЬНО-ГУМАНІТАРНИЙ НАПРЯМОК

- «Мандрівка в часі» 6(7) класи (курс за вибором з історії)













Морозова Л.В.







На рецензуванні

- «Основи етичної культури» 7 клас

(факультативний курс)




Толкачова Л.І.













На рецензуванні

- «Моральні основи сімейного життя” (з навчально-методичним супроводом) 8-9 класи (факультативний курс)




Філіппова А.Д.










На рецензуванні













- «Людина і світ» 6-7 клас (факультативний курс)




Томас В.М.










На рецензуванні










- «Азбука етикету» 7-8 клас (факультативний курс)




Томас В.М.







На рецензуванні













- «Основи моральної культури» 8-9 (факультативнийкурс)







Томас В.М.







На рецензуванні










- «Історія селища шахти Лідіївка» 8-9 клас (курс за вибором)




Якименко О.Р.










На рецензуванні













УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА

- «Літературними стежками Донбасу» 9 (Ю,П) (факультативний курс)










Божко Н.Г.







На рецензуванні

- «Основи журналістики» 7 клас (спецкурс)







Крижановська В.А.,

Мачуха О.А.




На рецензуванні

- «Основи журналістики» 7-9 клас (факультативний курс)




Майорчикова В. В.







На рецензуванні










РОСІЙСЬКА МОВА ТА ЛІТЕРАТУРА

- «Уроки словесності» 7 клас (Факультативний курс для шкіл з поглибленим вивченням російської мови та літератури)







Бібік С.В.
















На рецензуванні




-«Усна та письменна культура мовлення» 9 клас (факультативний

курс)

Жцанова О.А.







На рецензуванні










- «Основи риторики» 10-11 класи (факультативний курс (суспільно-гуманітарний, правовий профілі))




Іщенко О.Г.










На рецензуванні




ІНОЗЕМНА МОВА




- «Комунікативна граматика французької мови»













Марченко О.В., Радова Т В.




Лист ІІТЗО

від 08.07.10

№1.4/18-2834




- «Офісна англійська мова» 10-11 клас (Курс за вибором)







Бахтарова Г.М., Косміна О.О.




Лист ІІТЗО

від 08.07.10

№1.4/18-2834




- Програма з методичним супроводом «Крокуємо до Європи» 10-11клас (факультативний курс)







КнязеваА.В.,

Шевельова Т.А.







На рецензуванні

ХУДОЖНЬО-ЕСТЕТИЧНИЙ НАПРЯМОК

- „Юний дизайнер" 8-10 клас (факультативний курс)







Афанасьєва Н.В.










На рецензуванні




- „Пісні твої, Україно...” 5-6 клас (фольклорний гурток)




Цигліна О.І.







На рецензуванні







- «Чарівний світ рідного міста» 9(10,11) класи (факультативний курс)




Абрамян Т.О.







На рецензуванні










- „Художня майстерня” 5 клас (факультативний курс)




Гречана О.І.







На рецензуванні










- «Народне мистецтво та традиції як дзеркало історії людства» 6 клас(факультативний курс)

Саприкіна Ю.Б.







На рецензуванні










- «Музика і ми» 9 клас(факультативний

курс)




Кононченко Н. Л.







На рецензуванні










- «Хореографія» 1-4 класи (факультативний курс)

Кононюк І.Л.




На рецензуванні










- - «Архітектурний дизайн» 8 клас (факультативний курс)




Білик О.П.







На рецензуванні










- «Танець» 1-4 клас (курс за вибором)




Коваленко Г.М.




На рецензуванні










- «Креслення, архітектура та дизайн» 10-12 клас (курс за вибором)




Чекмарьова Л.В.







На рецензуванні




ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНИИ НАПРЯМОК
Портфель учня
© ruh.znaimo.com.ua
При копіюванні вкажіть посилання.
звернутися до адміністрації