Список рукописів підручників для знз, що поступили на грифування в іітзо у травні 2010 року

Скачати
Документи
1   ...   5   6   7   8   9   10   11   12   13

Хімія

- «У світі хімічних обчислювань» 8-9 клас (факультативний курс)




- «Пропедевтичний курс хімії» 6-7 клас (курс за вибором)













Скрипник О.А.













На рецензуванні







Шумай Л.П.







На рецензуванні










- Програма з хімії для обдарованих дітей (біолого-хімічний профіль) 10-12 клас (профільна)




Церковнікова Н.А.










На рецензуванні

Фізика




- «Дослідження природних явищ» 5-6 клас (факультативний курс)










Майліс В.Я.













На рецензуванні

- - «Фізика навколо нас» 9 клас (факультативний курс)




Палєєва В.М.







На рецензуванні










Біологія, екологія, основи здоров'я




- «Основи здорового способу життя» 8-9 клас (факультативний курс)










Чаган Н.О.,

Тюріна М.М.




На рецензуванні

- «Основи екологічної етики» 8-9 клас (курс за вибором)




Акіншина І.В., Маслікова І. В.




На рецензуванні










- «Дослідники овочевих культур» 7-8 клас (курс за вибором)




Медведюк К.К.







На рецензуванні










- «Людина та супутники» її здоров'я і довголіття» 9 клас (факультативний курс)




Білий В.Я.










На рецензуванні













- «Основи здорового способу життя» 8(9-12) клас (факультативний курс)










Савченко Р.О.,

Соляник О.В., Тінякова О.В., Симоненко Т. Д.







На рецензуванні

Географія




- «Фізична географія Донецької області» 8 клас (курс за вибором)







Лобурець А. В.
















На рецензуванні

Математика




- «Математика» 9 клас (факультативний курс)










Кісельова Є. 0.










Протокол №4

від 24.06.2010

- «Методи та прийоми пошуку розв'язання текстових задач з математики» 6 клас (факультативний курс)




Сторожук В. М.
















Схвалено для використання у ЗНЗ

ТЕХНОЛОГІЧНИЙ НАПРЯМОК




- «Квіти з бісера» (5)6 клас (факультативний курс)







Гапічева Т.В.













На рецензуванні










- «Квіти і вази орігамі» (7)8 клас (факультативний курс)

Гапічева Т.В.










На рецензуванні







- «Вишивка Ришельє» (8)9 клас (факультативний курс)




Гапічева Т.В.













На рецензуванні

- «Ниткова графіка» (5)6 клас (факультативний курс)




Козлова 0. М.










На рецензуванні

- «Українські обереги» 7(8) клас (факультативний курс)




Саяпіна Т.А.










На рецензуванні

- «Історичний одяг власними руками» (8)9 клас (факультативний курс)




Коломієць А.М.










На рецензуванні

- «Вишивка шовковими стрічками» 7(8,9) клас (гурток)




Орлова Л.Є.










На рецензуванні

ПСИХОЛОГІЯ ТА ПЕДАГОГІКА




- «Розвиваючі ігри» 5(6,7) клас










Луценко О.Г.







На рецензуванні

- «Психологічна підтримка професійної підготовки моряка» І-ІІ курс (курс за вибором)




Гладкова Л.В., Степаніщева Н.Ю.













На рецензуванні

- «Етика і психологія міжособистісниго спілкування» 11 клас (факультативний курс




Кортяк Н.В.













На рецензуванні

- «Психологія та педагогіка» 10-11 клас (курс за вибором)




Поуль В.С.










На рецензуванні

- «Основи психології» 8-9 клас (курс за вибором)




Дмитрієва О.В.










На рецензуванні

ПРОГРАМИ ДЛЯ СПЕЦІАЛЬНИХ ЗАГАЛЬНООСВІТШХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ




- «Штукатурно-малярна справа» 9 клас (спецкурс з трудового навчання для дітей з вадами розумового та фізичного розвитку)
















Терехова Н.В., Шилова Н.А.













На рецензуванні

- Програма з трудового навчання 9-12 клас (програма з трудового навчання для сліпих і слабозорих дітей)




Котляров Л.В.













На рецензуванні

- «Людина та її здоров'я» 5-11 клас (курс за вибором для сліпих та слабозорих дітей)




Судакова Л.В.













На рецензуванні

- «Загальна методика і техніка гігієнічного масажу та самомасажу» 7-12 (курс за вибором для сліпих та слабозорих дітей)




Вовк А.С.
















На рецензуванні

- «Обслуговуюча праця» 5-12 клас (програма з обслуговуючої праці для сліпих і слабозорих дітей)




Соцька І.В.













На рецензуванні

- «Робота з глиною» 1-4 (факультативний курс для розумово

відсталих дітей)




Молчанова А.М.













На рецензуванні

- «Історія України» 6-9 клас (спецкурс для сліпих і слабозорих дітей)










Вовк А.С.







На рецензуванні

- Психологічний супровід учнів індивідуальної форми навчання 1-9 клас (корекційно-розвиваюча програма)




Єсіп О.М., ЛитовченкоВ.В.,

Олейник С.М.




На рецензуванні

- «Креслення» 6-10 класи (курс за вибором для сліпих і слабозорих дітей)

- «Художні промисли: народна іграшка,

Котляров Л.М.










На рецензуванні

- Вишивка, в'язання, нитяна

графіка, бісероплетіння» 5-9 клас (програма з трудового навчання для розумово відсталих дітей)







Сенкевич В.В.
















На рецензуванні

ПРОГРАМИ ДЛЯ ПОЗАШКІЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ
Портфель учня
© ruh.znaimo.com.ua
При копіюванні вкажіть посилання.
звернутися до адміністрації