Правил а організації та проведення Регіонального математичного турніру "еврика 2011"

Скачати
Правила
П Р А В И Л А
організації та проведення


Регіонального математичного турніру “ЕВРИКА - 2011”

Регіональний математичний турнір (РМТ) складова частина обласної i всеукраїнської комплексної програми по пошуку, вихованню, навчанню i становленню творчої обдарованої молоді. РМТ - це індивідуальне комплексне змагання школярів з математики, спрямоване на стимулювання вміння застосовувати математичні знання в різних сферах діяльності, зокрема, при вивченні суміжних дисциплін: фізики, інформатики, географії та інших. Базовими дисциплінами РМТ є математика, фізика та інформатика. Основний принцип організації i проведення РМТ - забезпечення максимальної демократизації турніру, рівноправного партнерства членів Оргкомітету, членів журі, учасників турніру.

Метою РМТ є дати обдарованим i талановитим школярам можливість якомога ширше i повніше розкрити i виразити себе у складних питаннях комплексних завдань з фізики, математики та інформатики; подальша популяризація математичних знань.

Статус РМТ – відкритий регіональний турнір.

Положення i правила регіонального математичного турніру затверджуються Організаційним Комітетом турніру (Оргкомітетом).

Iнiцiатор турніру - механіко-математичний факультет Дніпропетровського національного університету.

Організатори РМТ – Головне управління освіти i науки Дніпропетровської обласної державної адмiнiстрацiї, механіко-математичний факультет Дніпропетровського національного університету, Регіональний центр моніторингу освіти факультету довузівської підготовки ДНУ, КЗО “Дніпропетровський обласний ліцей-інтернат фізико-математичного профілю ”.

Конкурс проводиться у двох вікових категоріях:

Місце проведення – корпуси №7, №12, №14 ДНУ.

Робоча мова РМТ – українська.


Структура і термін проведення турніру

Еврика-2011. Молодша ліга”

РМТ проводиться протягом одного календарного дня серед учнів 6, 7, 8 класів середніх загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів i форм власності.

РМТ передбачає проведення лише одного, очного етапу, допуском до якого є виконання кваліфікаційної роботи.

Змагання проводяться в таких номінаціях:
6 клас

7 клас

8 клас

1. «Школа» - тест

1. «Школа» - тест
1. Міні-олімпіада «Математика навколо нас»

2. «Логіка. Пошук. Інтуїція» - індивідуальна карусель

2. «Логіка. Пошук. Інтуїція» - індивідуальна карусель

3. Конкурс «Мовознавство та математика»

3. Конкурс «Математика в живій природі»

2. Конкурс «Математика і географія»

4. Практичний тур «Технології»

4. Практичний тур «Вимірювання та проектування»

3. Практичний тур «Діалог з комп’ютером»

5. Практичний тур «Ігротека»

5. Практичний тур «Менеджмент»

4. Практичний тур «Фізика – експеримент»Дослідницька олімпіада «Математика навколо нас» містить завдання:

Школа-тест – десять тестових завдань з математики.

Логіка. Пошук. Інтуїція. – послідовне виконання завдань, які мають характер олімпіад них завдань, логічних задач, міні-дослідницьких задач, задач, що вимагають інтуїтивних міркувань. Пропонуються три рівня складності. Після виконання завдань відповідного рівня учасник допускається до виконання завдань іншого рівня.

Технології – задачі на конструювання та виготовлення власними руками складних конструкцій.

Вимірювання та проектування – графічні завдання в яких вимагається проілюструвати нетривіальні застосування математики.

Менеджмент – задачі на пошук найкращих управлінських рішень.

Ігротека – змагання з математичних ігор.

Мовознавство та математика – конкурс містить практичні завдання з мовознавства (лінгвістики), які передбачають застосування математики, логічних міркувань.

Математика в живій природі - конкурс містить практичні завдання пов’язані з дослідженнями найпростіших математичних моделей в біології.

Математика і географія - конкурс містить практичні завдання з географії, які треба розв’язувати із застосуванням математики, в тому числі нетривіальних математичних ідей.


Еврика - 2011. Старша ліга”

РМТ проводиться протягом одного календарного дня серед учнів 10,11 класів середніх загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів i форм власності.

РМТ передбачає проведення лише одного, очного етапу, допуском до якого є виконання кваліфікаційної роботи.


Змагання проводяться в 3 номінаціях.

 1. Теоретичний тур. Дослідницька олімпіада з математики „Математика та її застосування ”

 2. Практичний тур. Обчислювальна математика (завдання які передбачають роботу з комп’ютером)

 3. Практичний тур. Математичне моделювання.
Участь у турнірі

У конкурсі можуть брати участь всі бажаючі учні 6-10 кл. (2010-2011н.р.) загальноосвітніх навчальних закладів.

Окремі запрошення для участі в турнірі отримають переможці та призери обласної, міських та районних математичних та фізичних олімпіад.

Для участі в конкурсі учень повинен надіслати заявку про участь у турнірі з заповненим бланком та виконаним кваліфікаційним завданням на адресу оргкомітету для молодшої ліги (6-8кл.) - до 30.04.2011р., для старшої ліги 9-10 кл.(2010-2011н.р.) – до 30.09.2011р.

Оргкомітет надсилає своє рішення про участь у турнірі для молодшої ліги (6-8кл.) - до 9.05.2011р., для старшої ліги 9-10 кл.(2010-2011н.р.) – до 8.10.2011р..


Фінансування турніру

Участь у РМТ учасників і супроводжуючих їх осіб фінансується навчальними закладами, які їх направили або за власні кошти.

Робота членів Оргкомітету, журі та експертiв-консультантiв здійснюється на громадських засадах.

Полiграфiчнi та iншi витрати здійснюються за рахунок установ, що проводять турнір.

Нагородження проводиться за рахунок спонсорів турніру.
Оргкомітет турніру

Організація і проведення РМТ “ЕВРИКА-2011” покладається на організаційний комітет, який діє на базі Дніпропетровського обласного ліцею-інтернату фізико-математичного профілю (директор ліцею – Поляков Олег Володимирович).

Адреса оргкомітету РМТ “ЕВРИКА-2011”: 49107, вул. Абхазька, 9-А, м. Дніпропетровськ, тел.-факс.: (056) 776-55-24, тел. 789-21-06, e-mail: dolifmp@ dolifmp.dp.ua, сайт www.dolifmp.dp.ua

До повноважень оргкомітету належить:
Порядок проведення турніру

Турнір проводиться в один день на базі КЗО „ДОЛІФМП”, механіко-математичного факультету, факультету фізики, електроніки та комп’ютерних систем ДНУ.

Учасники турніру розділяються на групи. До кожної групи оргкомітетом призначається куратор, який супроводжує учасників по станціям, що відповідають змаганням у кожній з 3 номінацій молодшої та 2 номінацій старшої ліги.

Розв’язки практичних завдань учасники турніру усно доповідають представникам журі, їм тут також повідомляються оцінки згідно запропонованих критеріїв, з якими учасників ознайомлюють. Розв’язання теоретичних завдань надаються у письмовій формі, в першій номінації результати роботи оформлюються на бланках відповідей.

Учасники турніру на кожній перерві між конкурсами в номінаціях повідомляються про хід перевірки результатів змагань.

Перед початком конкурсу у відповідній номінації представниками журі проводиться детальний інструктаж учасників.Відзначення учасників турніру

Відзначення учасників конкурсу здійснюється за рахунок благодійних внесків спонсорів. Кожному учасникові вручається спеціальний сертифікат учасника Регіонального математичного турніру “ЕВРИКА-2011”, переможцям – дипломи та цінні подарунки.


Підбиття підсумків турніру

Результати конкурсу оприлюднюються в день проведення. В цей день проводиться і нагородження учасників. Перед оголошенням результатів проводиться розбір завдань
Оргкомітет на основі отриманої при перевірці бази даних робить статистичний аналіз результатів, опрацьовує  всі зауваження щодо проведення турніру та його завдань.
Аналітичний звіт про результати проведення конкурсу надсилається в Головне управління освіти і науки Дніпропетровської обласної державної адміністрації.
СПИСОК ОРГКОМІТЕТУ РЕГІОНАЛЬНОГО МАТЕМАТИЧНОГО

ТУРНІРУ “ЕВРИКА-2011”
 1. Голова оргкомітету - Сясєв Валерій Опанасович, професор, декан механіко-математичного ДНУ.

 2. Заступники голови оргкомітету:

  • Хамініч Олександр Васильович, кандидат фізико-математичних наук, доцент, директор центру довузівської підготовки ДНУ ім.. О. Гончара

  • Баланенко Ірина Григорівна, директор РЦМО факультету довузівської підготовки ДНУ ім.. О. Гончара

 3. Голова журі - Поляков Олег Володимирович, кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри математичного аналізу механіко-математичного факультету ДНУ, директор “ДОЛІФМП”.

 4. Головний координатор - Ільченко Ірина Григорівна, заступник директора “ДОЛІФМП”

 5. Автор ідеї, науково-методичний керівник турніру, координатор задачного комітету - Кірман Вадим Кимович, кандидат педагогічних наук, вчитель математики “ДОЛІФМП”

 6. Координатор з інформаційних технологій - Безрукава Оксана Григорівна, науковий співробітник кафедри металофізики ДНУ

 7. Координатор з організаційних питань - Корнева Людмила Василівна, заступник директора “ДОЛІФМП”

 8. Відповідальний за інформаційну підтримку - Ясносокирська Ірина Григорівна, вчитель математики та інформатики “ДОЛІФМП”

 9. Наукові консультанти:Портфель учня
© ruh.znaimo.com.ua
При копіюванні вкажіть посилання.
звернутися до адміністрації